خوشبختانه ، برنامه های آموزش در سراسر کشور در حال پیشرفت است. به عنوان مثال ، دی جی آیدا ، ، یک دکترای روانشناسی و همکارانش ، یک برنامه آموزشی 40 ساعته را برای مفسران سلامت روان خلبانی کرده اند که ایدا امیدوار است که به یک برنامه ای در سطح ایالت تبدیل شود ، و او برنامه ای مشابه را در تگزاس اجرا می کند. ایالات دیگر ، از جمله ماساچوست و نیویورک ، برنامه هایی در حال اجرا دارند (رجوع کنید به “منابع”).

در همین حال ، روانشناسانی که با این جمعیت کار می کنند ، درمورد طرفداری برای آموزش بهتر مترجمین صرفه جو تر می شوند ، اگرچه هنوز راه طولانی تر برای ساختن کلاسهای تخصصی رایج تر و استاندارد تر است ، اما دکترای اولگا آکوستا پرایس ، دکترای مرکز دانشگاه جورج واشنگتن را برای ادامه کار می گوید. بهداشت و درمان در مدارس و با برنامه هایی که در خدمت کودکان مهاجر و پناهنده است کار می کند.

کارشناسان می گویند تا زمانی که گزینه های بیشتری وجود داشته باشد ، روش هایی برای اطمینان از این که رابطه مفسران از همه افراد درگیر باشد ، وجود دارد. آنها به شما توصیه می کنند:

• رسیدن به بیرون. ایالت ها و شهرهایی که جمعیت زیادی از مهاجرین و پناهندگان دارند ، بیشتر از مناطق کم جمعیت احتیاج دارند که مترجمی با آموزش بهداشت روان داشته باشند. از خدمات تفسیر زبان محلی ، بیمارستان ها ، دانشگاه ها و ادارات بهداشت روان ایالتی یا ایالت بخاطر توصیه ها بخواهید. اگر نمی توانید یک متخصص بهداشت روان پیدا کنید ، سعی کنید یک مترجم پزشکی پیدا کنید. بسیاری از این متخصصان حداقل برخی از آموزش های بهداشت روان را دریافت کرده اند و پیدا کردن آنها آسان تر است.

• به خانواده اعتماد نکنید. بلورو / نیویورک پورفیلد گفت: از استفاده اعضای خانواده مشتری به عنوان مترجمان خودداری کنید. پورترفیلد می گوید ، استفاده از خانواده بسیار وسوسه انگیز است زیرا آنها به راحتی در دسترس و رایگان هستند ، اما ترجمه این مواد حساس یا آسیب زا ، به خصوص برای کودکان بسیار نگران کننده است. وی می گوید ، علاوه بر این ، بیماران ممکن است اطلاعات مهمی را برای محافظت از اعضای خانواده خود حفظ کنند.
http://tinyurl.com/y9jpxwcs
https://bit.ly/3ePfBxX
https://is.gd/ZioMpX
https://v.ht/Mok1
https://plink.ir/8Yw08
https://u.nu/0a5eu
https://clck.ru/NAQMA
http://ulvis.net/7RSo
https://cutt.ly/Uyaa2V0
https://shrtco.de/LVWlh

منبع: https://u.nu/pmbj4

ترجمه روانشناس کالیفرنیا