جوان سازی فوقانی صورت: تکنیک های باز و بسته

روش های بسیاری برای صورت و پوست وجود دارد
جوان سازی اعم از لیزرها (فعال کننده ، زیر آب و غیر قابل استفاده) تا لایه بردارهای شیمیایی. انتخاب روش مناسب یا ترکیبی از روش های این روش یک چالش است. عوامل بسیاری در دستیابی به چنین تصمیمی یا انتخاب رویه ها نقش دارند. مشاوره رایگان با دکتر Didar می تواند نوع و نیاز پوست شما را مشخص کند. یکی از مؤثرترین و مقرون به صرفه ترین روش های جوان سازی پوست میکرو سوزن پوست است.

سوزن زدن به پوستی روشی است که با استفاده از آن ، کلاژن جدید نوع 1 در لایه عمیق تر پوست ایجاد می شود ، سوزن زدن به پوست به عنوان روشی برای جوان سازی پوست در سال 1997 تبدیل شد. . این آسیب ، چندین آبشار از روند بهبود را تحریک می کند. EGF (فاکتورهای رشد اپیدرمی و فاکتورهای دیگر مانند فاکتور تحریک کننده فیبروبلاست از پوست آسیب دیده آزاد می شوند. این باعث تولید و ایجاد القا کلاژن جدید به ویژه نوع 1 می شود. پوست از پیری این نوع کلاژن را کاهش داده و کولاژ نوع 3 را انباشته می کند. مزایای انجام سوزن پوستی به شرح زیر است:

tight € tight سفت شدن ، بلند کردن و جوانسازی پوست.

sc € sc جای زخم آکنه و بهبود زخم.

â € ¢ بهبود چین و چروک و خطوط ریز.

â € ¢ به حداقل رساندن اندازه منافذ.

â € ¢ علائم کششی را بهبود می بخشد.

Al € ¢ آلوپسی را درمان می کند.
هزینه جوان سازی پوست صورت با لیزر
به عنوان مثال اسکار آکنه و بهبود زخم را انجام دهید ، این روش باعث کاهش جای زخم آکنه در صورت و قسمت دیگر بدن می شود. در کاهش چین و چروک و جوان سازی پوست بسیار کارآمد است.

روش های بسیار متفاوتی از میکرو سوزن از درام غلتکی گرفته تا خودکار وجود دارد – سیستم سوزنی کسری مانند قلم درام FNS. سوزن های موجود در این فناوری و دستگاه هنری به صورت عمودی در پوست نفوذ می کنند و حداقل آسیب به اپیتلیوم (سطح بیرونی پوست) وارد می شود. دکتر Didar در هر دو روش یعنی درما غلتکی و درام FNS تجربه کارآیی کسب کرده است. برای یافتن بهترین راه حل برای جوان سازی پوست ، مشاوره رایگان تهیه کنید.