جوهر سفید چاپ با ارزش افزوده را ارائه می دهد
جوهر سفید باعث افزایش کیفیت طراحی گرافیک می شود
جوهر سفید باعث افزایش کیفیت طراحی گرافیک می شود
در رسانه شفاف ، چاپ لایه پایه سفید باعث افزایش رنگ و لعاب یک لایه رنگ بالا می شود. چاپ سه لایه (لایه پایه: رنگ ، لایه میانی: سفید ، لایه بالایی: رنگ) ایجاد علائم پنجره ای را که از هر زاویه ای زیبا هستند ، امکان پذیر می کند. علاوه بر این ، هنگامی که پرونده تصویر فقط به رنگ سفید چاپ می شود ، ظاهر چاپی بسیار شیک است. چنین روش چاپ کاربرد چاپ جوهر سفید را گسترده تر می کند.

نور پس زمینه برای رنگ های زیبا در طول روز و شب
جوهرهای قابل استفاده در برابر اشعه ماوراء بنفش فیلم های جوهر ضخیم تری نسبت به سایر جوهرها مانند جوهرهای حلال تشکیل می دهند و در هنگام استفاده از علائم نور پس زمینه ، رنگهای زنده ای را حفظ می کنند همچنین ، جوهر سفید چاپ سه لایه (رنگ + سفید + رنگ) را امکان پذیر می کند. به طور کلی ، فقط از جوهر های ماوراء بنفش رنگی برای چاپ چند لایه استفاده می شود تا درجه کدورت را افزایش دهد ، اما در هنگام خاموش بودن روشنایی داخلی ، چاپ روی صفحه تابلو تاریک به نظر می رسد. UJV55-320 با معرفی یک لایه سفید در چاپ سه لایه ، تولید مثل رنگ آمیزی زیبا را در طول روز و شب امکان پذیر می کند. این امر به طراحی علائم نور پس زمینه زیبا که می توان با توجه به برنامه ، محل و فایل طراحی گرافیک تنظیم کرد ، اجازه می دهد.

– نماهای جلویی و مقطعی از علائم نور پس زمینه –

مرکز فروش تابلو بک لایت

نمای جلویی و مقطعی از علامت های دارای نور پس زمینه
*برای مشاهده تصویر بزرگتر کلیک کنید.

چراغ داخلی داخلی برای بررسی کیفیت چاپ
داخلی چراغ داخلی
چراغ داخلی ساخته شده برای بررسی ظاهر چاپ روی علامت های دارای نور پس زمینه قبل از گرفتن چاپ مفید است. این قابلیت باعث می شود رسانه ضایعات به حداقل برسد زیرا یک اپراتور می تواند در هنگام یافتن خط اشتباه یا سایر مشکلات فوراً چاپ را متوقف کند. علاوه بر این ، با چاپ و انجام یک بررسی کیفیت چاپ به طور همزمان ، بهره وری نیز افزایش می یابد.

بهره وری بالا توسط چاپگر LED-UV با عرض 3/3 متر افزایش یافته است
جوهر قابل درمان با UV سریع فوری
جوهرهای قابل درمان با اشعه ماوراء بنفش بلافاصله توسط تابش اشعه ماوراء بنفش درمان می شوند. بنابراین هیچ زمان خشک کردن لازم نیست. توانایی انجام پردازش و عملیات بلافاصله پس از چاپ مدت زمان کار را کوتاه می کند ، بهره وری را بهبود می بخشد و به زمان تحویل کوتاه کمک می کند.

بهره وری از حالت پر سرعت با سرعت چاپ 60m2 در ساعت
مدل جدید در حالت پر سرعت در مواد بنر ، سرعت چاپ 60m2 در ساعت را دارد. به منظور ارائه نتایج چاپ عالی و بهره وری ، ما پروفایلهای بهینه ارائه می دهیم که انواع مختلف رسانه ها و وضوح چاپ را ارائه می دهند.

سرعت چاپ
*برای مشاهده تصویر بزرگتر کلیک کنید.

چاپ دو رول
با استفاده از عرض چاپ 3200 میلی متر ، دو رول رسانه قابل نصب است و می تواند همزمان * چاپ شود. این عملکرد عملکردهای مختلف چاپ را به طور همزمان امکان پذیر می کند. کاربر ممکن است عرضهای مطلوب را برای هر رول در یک بازه مشخص از 210 تا 1،524 میلی متر به طور جداگانه انتخاب کند. هر عرض رسانه و فاصله بین دو رول رسانه به طور خودکار تشخیص داده می شود.
* هنگام چاپ همزمان روی دو رول رسانه ، باید از همان نوع رسانه استفاده شود.

چاپ دو رول
راه حل های چاپ بدون وقفه
توابع مفید شبیه به دستیاران عالی است. نازل های مسدود شده به طور خودکار بدون ایجاد دردسر برای کاربران کشف و بازیابی می شوند. واحد کنترل نازل (NCU) بطور خودکار نازل های مسدود شده را تشخیص می دهد و عمل تمیز کردن را انجام می دهد. در حالی که ، اگر نازل های مسدود شده پس از تمیز کردن بازیابی نشوند ، واحد بازسازی نازل (NRS) فقط از نازل های خوب استفاده می کند. این توابع امکان چاپ مداوم و کاهش چاپ ضایعات به دلیل نازلهای ناقص را فراهم می آورد.

NCU به طور خودکار نازل های گرفتگی را شناسایی و بازیابی می کند
با نظارت بر قطرات جوهر با سنسورها ، نازل های مسدود شده به طور خودکار شناسایی می شوند. هنگامی که نازل های مسدود شده قرار دارند ، اینها به طور خودکار تمیز می شوند و باعث کاهش چاپ ضایعات می شوند. نازل ها در هر پرونده انتقال بررسی می شوند.

NRS برای حفظ بهره وری
اگر نازل های مسدود شده پس از تمیز کردن از طریق عملکرد NCU بازیابی نشوند ، NRS نازل های جایگزین را انتخاب کرده و سپس چاپ را دوباره شروع می کند. این یک نکته قابل توجه است ، زیرا قبلاً ، هنگامی که تمیز کردن نازل شکست می خورد ، چاپگر باید توسط یک تکنسین تعمیر شود و تا زمان تعمیر چاپ چاپ ، چاپ چاپ متوقف می شود. NRS * به چاپگر این امکان را می دهد تا با استفاده از نازل های غیر نقص به عنوان جایگزین برای نازل های ناقص تا رسیدن تکنسین ، چاپ را بدون ایجاد مزاحمت ادامه دهد.
* بسته به حالت چاپ ممکن است NRS فعال نشود.