گرافیک های دارای نور پس زمینه دارای علائم برجسته و تبلیغاتی برجسته برای محصولات و رویدادهای شما هستند. چاپ با نور پس زمینه از فیلم شفافی که بین دو صفحه پلکسی گلاس در یک جعبه نور قرار گرفته است ، استفاده می کند و از پشت آنها روشن می شود تا تأکید خیره کننده ای به تصاویر شما اضافه شود. تصاویری که روی چاپگرهای دیجیتال UV با فرمت بزرگ ما چاپ می کنیم ، کاملاً واضح هستند تا آثار هنری شما را در بهترین نور نشان دهند.

ما از فیلم با نور پس زمینه 270gsm با طراحی شما که در طرف مقابل چاپ شده است استفاده می کنیم تا عمر تصویر حفظ شود. با استفاده از روش چاپ ماوراء بنفش ما نیازی به لمینیت ندارید زیرا فرآیند UV جوهر را سخت می کند و از آن در برابر جوش و آسیب محافظت می کند.

گرافیک های دارای نور پس زمینه در محیط داخلی یا خارج از منزل ، مناسب برای نمایشگرهای تجاری یا خرده فروشی ، منوها و نقاط کانونی لابی هستند. امروز کارهای هنری خود را برای چاپ علائم نور پس زمینه بارگذاری کنید!

گزینه های مواد
ما از یک فیلم با نور پس زمینه 270gsm استفاده می کنیم ، ماده ای شفاف که از پشت آن روشن شده است. این به طور معمول در یک جعبه نور قرار می گیرد تا تصویر را برجسته و برجسته کند.

نکات و نکات
گرافیک با نور پس زمینه
آیکون PDF
الگوهای طراحی
ما قالب هایی در قالب های  قیمت تابلو بک لایت  ارائه می دهیم.