هوستون-دو هوستون افسران سرنشین یک هلیکوپتر پلیس زخمی شدند که این هواپیما سقوط کرد و در یک مجتمع آپارتمانی در اوایل روز شنبه بخش گفت.

هلیکوپتر حامل فقط یک خلبان و یک تاکتیکی افسر پرواز می کرد حدود 2 صبح هوستون رئیس پلیس هنر اکودو گفت: در یک کنفرانس خبری نزدیک به صحنه است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe هیچ نظری ندارم که چرا از آن پایین رفت و در این زمان,’� اکودو گفت.

وجود دارد بدون آسیب به هر کسی که بر روی زمین در آپارتمان پیچیده نقاب اکودو به خبرنگاران گفت:.

هلیکوپتر قرار بود برای کمک به جستجو برای بدن در نزدیکی یک شاخه فرعی است که باعث شده یک نکته که رئیس پلیس مشخص شده به عنوان ‘œprobably جعلی تماس با ما نمی دانیم.”

ماموران به دام افتاده بودند در خرابه ‘œfor یک دوره طولانی از زمان’� قبل از برش توسط آتش نشانان شهرستان و پرواز به یک بیمارستان که در آن آنها در حال بهره برداری توسط تروما و جراحان اکودو گفت. او گفت: آنها در عين œpretty بد شکل است.’�

اکودو شناسایی دو لنت نقره ای: در حالی که خرابه شد ‘œpretty قابل توجه’� آن نمی گرفتن آتش و هلیکوپتر اجتناب شود قابل توجه اشغال ساختمان های آپارتمانی. این هم کلیپ این مجموعه را از محل باشگاه وانجمن, او گفت:. ساکنان این پستها در Cityview پیچیده نیست تخلیه.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œJust یک معجزه است. ما یک معجزه’� اکودو گفت. ‘œBut ما بیشتر نیاز به معجزه در حال حاضر. ما نیاز به افسران ما برای بازیابی’�

اداره پلیس است تعطیل پرواز تا زمانی که آن را فرصتی برای ارزیابی مجدد در روزهای آینده خواهد شد و با تکیه بر وزارت امنیت عمومی تگزاس و هریس شهرستان کلانتر دفتر پرواز در حمایت از دولت موقت.

ملی ایمنی حمل و نقل و هوانوردی فدرال ابلاغ شده است و خواهد شد بررسی اکودو گفت: در حالی که اداره پلیس انجام تحقیقات موازی.

این بخش نخواهد انتشار نام افسران تا خود خانواده ها ساخته شده آگاه اکودو گفت. او گفت که پلیس تا به حال برداشت خانواده گرفته و آنها را به بیمارستان که در آن او به رهبری پس از کنفرانس مطبوعاتی. هوستون شهردار سیلوستر ترنر نیز آگاه اکودو گفت و برنامه ریزی برای بازدید از بیمارستان بعد از آن در صبح است.

اکودو به ذکر است که عکس های رنگ در سراسر خیابان را از این مجموعه حدود 3 صبح در حالی که پلیس مشغول تحقیق در مورد سقوط. سه نفر را بازداشت گرفته و بدون آسیب گزارش شده است. اکودو تاکید کرد که پلیس تا به حال هیچ اطلاعات نشان می دهد هلیکوپتر گرفته شده توسط دشمن عمل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de