لس آنجلس (CBSLA) — بیش از 3.8 میلیون وام مسکن آمریکا رفته اند به تحمل با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

Soledad لام زندگی می کند که در میشن ویجو یکی از آنها بود. او اعطا شد 90 روز تحمل توسط وام دهنده در ماه مارس ، اما او از ترس او را به صورت یک توپ طلا پرداخت و در پایان آن را به طوری که او خواسته برای اصلاح وام.

“آنها در پاسخ با بالاتر ماهانه پرداخت نرخ بهره بالاتر و آنها نیز افزایش یافته است من سپردن پرداخت $500,” او گفت:.

زیر اصلاح خود نرخ بهره را تا یک نقطه و ماهانه وام مسکن خواهد پرش $1,000.

“آنها گفتند که آنچه در آن بود,” او گفت:. “من می توانید هر دو را انتخاب کنید به آن را, و من تا به حال به پرداخت ژوئن 1 با آن و یا آمد تا با کل 90 روز است که به علت.”

بنابراین لام تصمیم به انحلال خود را 401K به منظور پرداخت کل مبلغ با توجه.

“این سخت است” او گفت:. “اما ما آن را به اتفاق می افتد.”

مارک میلر مدیر عامل شرکت بارکد مالی گفت که در نظر گرفتن تحمل در حال حاضر می تواند به معنای تغییر در نرخ بهره و پرداخت های ماهانه در آینده است.

“یک تحمل نمی کند, پاک کردن آنچه شما مدیون,” او گفت:. “شما مجبور به پرداخت هر گونه پرداخت های از دست رفته و یا کاهش می یابد پرداخت در آینده بنابراین اساسا اگر شما قادر به پرداخت خود را, شما باید آنها را ساخت.”

او همچنین گفت تحمل می تواند نگه داشتن مردم از refinancing در آینده است.

“همانطور که در حال حاضر اگر شما در حال ورود به تحمل شما نمی ممکن است قادر به قادر به گرفتن وام مسکن دیگر برای 12 ماه,” او گفت:. “این است که علت صاحبخانه به دست فرصت ها در مسکن, آیا شما در حال خرید یا refinancing که نرخ انتظار می رود به ماندن کم است.

میلر گفت: بهترین گزینه برای مالکان در تحمل خواهد بود به رویه در پرداخت های از دست رفته به پایان وام, اما نه همه ارائه دهندگان آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de