سانتا آنا (CBSLA) — هفت معرض خطر مجرم جنسی ثبت شده بودند آزاد شده اند و ماه های اولیه در این ایالت تلاش برای کاهش جمعیت زندان ها به سرعت گسترش coronavirus.

با توجه به اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه هر یک از مجرمین متهم شده اند با قطع خود را مانیتور و یا دستکاری با خود دستگاه های ردیابی به ارائه آنها را غیر قابل جراحی پس از آزادی از زندان برای جنایت اعم از قرار گرفتن در معرض زشت به باتری جنسی به کودک آزاری. آنها نیز همه بارها و بارها نقض آزادی مشروط.

“این نوع از پر خطر جنسی مجرم خطرناک ترین نوع کیفری و به احتمال زیاد دوباره توهین. آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانند برای جلوگیری از تشخیص توسط آزادی مشروط افسران اختصاص داده شده برای مانیتور کردن آنها به طوری که آنها می تواند به طور بالقوه ارتکاب اضافی جرائم جنسی” OC دادستان منطقه تاد اسپیتزر در بیانیه ای گفت. “این نوع از افرادی که باید به گرفتن یک استراحت.

بالا از چپ رودی ویلیام Grajeda Magdaleno کالوین Curtis کلمن, خوزه Adrian Oregel کایل آلبرت وینتون. پایین از سمت چپ لوئیس Joel Ramirez, جیمز فرانکلین, بازی بولینگ, ماریو ارنستو Sandoval. (اعتبار: Orange County دفتر دادستان منطقه)

منتشر مجرم جنسی عبارتند از:

  • لوئیس Joel Ramirez, 27 که سابقه کیفری شامل باتری جنسی, حمله با سلاح مرگبار در برابر صلح افسر سرقت و در اختیار داشتن یک سربی عصا.
  • جیمز فرانکلین, بازی بولینگ, 50, که سابقه کیفری شامل هرزه رفتار در یک محل عمومی, تکرار محکومیت برای عدم ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی مکرر محکومیت مجرم جنسی در زمینه در اختیار داشتن کنترل مواد و متعلقات.
  • رودی ویلیام Grajeda Magdaleno, 39, که سابقه کیفری شامل کودک آزاری خارج از نزاکت قرار گرفتن در معرض حمله, باتری, جنایی تهدید و تحمیل آسیب در یک سالمند ،
  • Calvin Curtis کلمن, 52, که سابقه کیفری شامل هرزه رفتار در یک محل عمومی.
  • کایل آلبرت Winton 40 که سابقه کیفری شامل مزاحم/تعرض یک کودک جنایی تهدید به علت بزرگ آسیب بدنی یا مرگ مقاومت در برابر یک افسر صلح DUI و hit-and-run با صدمه به اموال.
  • خوزه Adrian Oregel, 45, که سابقه کیفری شامل غیر قانونی مقاربت جنسی با یک جزئی دهان جماع از یک فرد زیر 18 سال و جراحت بدنی. او همچنین یک مهاجم دوم.
  • ماریو ارنستو Sandoval, 45, که سابقه کیفری شامل باتری جنسی لمس کردن برای انگیختگی جنسی قرار گرفتن در معرض زشت, حمله به یک افسر صلح و حمله.

OC زندان جمعیت کاهش یافته نزدیک به 45 درصد از مارس 7. کلانتر همین بارنز گزارش به OC هیئت ناظران جدید که اقدامات احتیاطی در محل برای نگه داشتن زندانیان امن از جمله اجتماعی فاصله و ماسک و quarantining از زندانیان جدید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de