در پاییز گذشته 9News پخش یک قطعه تحسین شجاعت و شکیبایی از خبرنگار و لنگر کریستن آگور که به اشتراک گذاشته داستان بازمانده یک سکته مغزی ایسکمیک.

امروز اما آگور است که در این ایستگاه به عنوان اولین گزارش خبرنگاری سایت FTVLive و تایید توسط علامت گذاری به عنوان Cornetta, 9News رئیس جمهور و مدیر اجرایی در شرکت مادر آن TEGNA.

“کریستن معشوق عضو 9News خانواده” Cornetta می نویسد: از طریق ایمیل. “او نشان داده و قدرت فوق العاده ای تاب آوری در سراسر بهبود او بیش از سال گذشته است. در حالی که ما تصمیم به بخش راه ما آرزو کریستن بهترین و با تشکر از او برای همه است که او کمک کرده به 9News.”

آگور است در پاسخ به Westword‘s درخواست برای نظر. اما او در مورد آنچه اتفاق افتاده در یک عاطفی Instagram تصویری.

“در ماه گذشته 9News let me go با استناد بود که من دیگر به 9News استانداردهای” آگور می گوید: در این کلیپ. “درد می کند من ؟ بله — بسیار است.”

Atlhough ایستگاه های تلویزیونی در سراسر کشور در حال ریختن کارکنان در میان کمبود درآمد ناشی از COVID-19 بحران آگور را سرزنش نیست همه گیر برای اخراج او. اما او اذعان دارد که قرنطینه اجازه داده است او را به “گام به عقب” و در نظر گرفتن “آنچه مهم است در زندگی من است.” یک تحقق او ساخته شده است: “شما آنچه شما انجام دهد.”

در اینجا تصویری.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در یک 9News قطعه مشترک در جهان سکته مغزی بعد در اکتبر 29, آگور در زمان بینندگان به 13 آوریل 2019 زمانی که او دچار سکته مغزی خود. “آن روز من به یاد داشته باشید مقدار” او اذعان کرد. “این نوع از فازی. من به یاد داشته باشید صبح رفتم به کلاس چرخش و سپس من رفت و به جمع آوری کمک. من به یاد داشته باشید آن است. پس از آن من فقط به یاد داشته باشید بیدار شدن از خواب در طبقه و امدادگران در آینده. بنابراین وجود دارد برخی قطعات مهم است که از دست رفته است.”

او افزود: “زمانی که آنها [پزشکان] گفت:” خوب کریستن شما تا به حال یک سکته مغزی.’ شما می دانید آن را مانند به پردازش آن است. من تا به حال سکته مغزی ایسکمیک است که در آن یک لخته خون در مغز من و ما هنوز هیچ ایده چگونه آن تشکیل شد و یا چرا از آن تشکیل شد اما این نوع از سکته مغزی است که من تا به حال. جسمی من سمت چپ من بازوی چپ است که هنوز هم بسیار ضعیف است و ما در حال کار بر روی مهارت های حرکتی و پس از آن من تا به حال به یاد بگیرند که چگونه به راه رفتن دوباره بود که به نظر من بزرگترین هدف است.”

او وضعیت خود را با سمت چپ دو گزینه: “من هم تا به حال به آن را خورد و نگه دارید هل دادن یا دراز در بستر و نمی تواند بهتر است.” آگور را انتخاب سابق و بیش از شش ماه آینده توسعه یافته به کسی او با اشاره به سوم شخص: “او یک کل جدید زن و او قوی تر است. من فکر کردم من یک کوکی دشوار اما در حال حاضر آن را مانند من می توانید از طریق هر چیزی.”

این قدرت بود بدون شک لازم است که او پیاده روی مقالات حتی اگر او تصدیق میکند که او را دیدم آنها را به آینده. “من گرفتار کردن گارد” او می گوید: در این ویدئو. “آنها از ترک نکات بود که من دیگر به عنوان بخشی از تیم است. بنابراین من آماده شد برای تصمیم گیری.”

او ادامه می دهد: “من فکر نمی کنم شما تا به حال واقعا آماده برای کسی بگو سرد خداحافظ’ به خصوص به این دلیل من فکر کردم که بسیار حمایت در حالی که برای.”

با وجود ناامیدی آگور هیچ نظر منفی برای 9News یا همکاران سابق او سیاهی به عنوان یکی از بهترین رسانه های اعضا در کشور است.

با این وجود او می گوید: “من فکر نمی کنم من می خواهم به ماندن در اخبار است.”

آگور طرح در حال حاضر است برای تجدید قوا در شیکاگو برای چند ماه پس از آن او به احتمال زیاد خواهید نقل مکان به واشنگتن که در آن شریک زندگی خود را زندگی می کند. اما او نیز عمیقا درگیر در یک پادکست به نام برجسته زنان رهبرانکه جشن یک زن آینده است که او می تواند بخشی از اینکه او را در تلویزیون کسب و کار یا نه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de