راست تا ویتون کتابخانه های عمومی تا به حال به نزدیک میان COVID-19 گیر کاربران با عجله به سهام تا در کتاب.

به طوری که کتابخانه دارندگان کارت شده اند برگزاری به 40,151 آیتم های چک کردن قبل از خاموش کردن و با توجه به عقب ژوئن 1.

                                                                                                                                                                                                                       

پس از در حال اجرا خدمات مجازی برای بیش از یک ماه در کتابخانه ها در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای چه ساده کار نه چندان طولانی پیش: گرفتن کتاب های خود را به گردش خون.

“این رفتن به یک فرایند” ویتون مدیر کتابخانه بتسی Adamowski گفت. “این رفتن به آمریکا را در حالی که برای رسیدن به یک شیار اما من فکر می کنم هنگامی که ما آن را همه تا ما قادر به این کار است.”

به عنوان دولت stay-at-home منظور کاهش برخی از محدودیت های این منطقه بزرگترین سیستم کتابخانه در حال آماده سازی به تدریج بازگشایی با منظقه وانت محدود کارکنان ایمنی و اقدامات احتیاطی.

Naperville کتابخانه های عمومی به آغاز طرح منظقه خدمات خود را در سه شاخه آوریل 11. الگین در گیل Borden کتابخانه منطقه خواهد شد باز کردن درایو های ویندوز در آن دو شاخه شروع ممکن است 4. دیگران — طبخ یادبود کتابخانه های عمومی منطقه در شهرستان دریاچه و Wheaton کتابخانه — در حال کار کردن تدارکات.

                                                                                                                                                                                                                       

کتابداران می گویند در مورد بازگشت خواهد بود قرنطینه به مدت حداقل 72 ساعت است. که در مورد چه مدت پلاستیکی-چه پوشش کت کتاب و دی وی دی — بندر می تواند این ویروس با توجه به مطالعه انجام شده توسط موسسه ملی بهداشت.

اما برای بیشتر قطعی پژوهش کتابداران در انتظار نتایج یک پروژه دنبال شده توسط دولت فدرال موسسه موزه و کتابخانه خدمات به درک زنده ماندن ویروس در کتابخانه مواد.

“آنچه که ما در حال تشویق کتابخانه به انجام این است که واقعا فکر می کنم در مورد آنچه آنها نیاز به در محل و چه آنها نیاز به اعتماد به نفس در دانستن آنها قبل از شروع ارائه خدمات و گفت:” دایان Foote رئیس ایلینوی انجمن کتابخانه.

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر هنوز خطاب چه جدید اقامت در خانه قوانین را معنی برای کتابخانه ها. یک وکیل برای رسیدن به سراسر ایلینوی کتابخانه سیستم یا ریل توصیه کرده است که مقررات غیرضروری خرده منطقی می تواند به کتابخانه ها. شروع مارس 1, فروشگاه ارائه می منظقه وانت و تحویل تلفن و سفارش آنلاین.

                                                                                                                                                                                                                       

بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای دیدار با منظقه تقاضا کتابخانه ها ساخته شده اند “بزرگ تلاش” برای خدمت به جوامع خود عملا در حالی که کارکنان کار از راه دور ریل مدیر دانشیار مونیکا هریس گفت.

“مردم نیاز به طراحی مجدد کل تابستان خواندن برنامه ها و حرکت آنها را آنلاین با پیش بینی آنچه ممکن است مورد نیاز وجود دارد” هریس گفت. “وجود دارد بسیاری از ویژگی های کار در پشت صحنه اتفاق می افتد به مردم توسعه و سعی کنید به نگاه جدید برای دسترسی به e-منابع است. جریان خدمات کتابخانه ها ارائه می گرفتن استفاده از آن وجود ندارد ،

به عنوان مخاطبان همچنان به لحن به مجازی برنامه های گیل Borden کاربران قادر خواهد بود برای دسترسی به کتاب ها و فیلم از طریق درایو های ویندوز با اسلاید کردن زیر شلواری.

“ما در یک موقعیت که در آن ما درایو ویندوز باید یک میکروفون و آن را تماس با ما آن را به عنوان در حال حاضر” سخنگوی دنیس رالی گفت.

وجود دارد 41,723 موارد بررسی و به کتابخانه رفت “خوب رایگان” برای بسیاری از مواد و تمدید همه خرما به علت. اما آن را هنوز هم پذیرش می گرداند در جداگانه رها کردن شکافها و از راه دور رها کردن جعبه و پس از قرنطینه روند برای کسانی که در مورد.

کارکنان را انتخاب کرده اند که به کار در سایت را راه اندازی درایو-up ویندوز.

“ما در حال ساخت هر گونه کارمندان در آمده است اما ما خوشحال هستند که ما تعدادی از افرادی که می خواهم به در آمده و بخشی از این خدمات در بسیار امن راه” رالی گفت.

در ویتون گروه کوچکی از کارکنان می تواند دوباره به داخل ساختمان در شیفت اوایل هفته آینده یک “هدف در حال حرکت” که به مناسبت اولین مرحله از بازگشایی طرح Adamowski گفت.

با 27,000 فوت مربع در هر طبقه و تیم را بیش از اندازه کافی به اتاق عمل اجتماعی فاصله در حالی که کتابخانه باقی می ماند بسته شده است. کارکنان هنوز به پایان کاتالوگ سیستم آموزش وقفه های مستند و شروع به سفارش عناوین جدید.

“هنگامی که ما بسته شده و ما به معنای واقعی کلمه فقط راه می رفت و بسته” Adamowski گفت.

او نمی تواند می گویند که منظقه خدمات آغاز خواهد شد اما این امر تمرکز اول بر می گرداند و سپس وام مواد با تعامل امکان پذیر است.

“شما می توانید تصور کنید جامعه است که خود را در لبه صندلی خود را,” او گفت:. “آنها می خواهند این کتابخانه برای شروع در حال اجرا و نورد دوباره پس ما نمی خواهیم برای به تاخیر انداختن که دیگر از ما به اما دوباره که همه مشروط بر فرماندار ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de