بویز-یک ضد واکسن فعال دستگیر شد و در آیداهو پس از او بارها و بارها رد سفارشات توسط پلیس به ترک زمین بازی که بسته شده بود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس است عذرخواهی کرد به افسر پلیس است.

سارا بردی گفت: او در لبه با ‘œconstant استرس” از گیر بودن در خانه و تلاش برای مراقبت از او cooped دهند.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œHowever این است که بهانه ای برای رفتار من و من در آنچه اتفاق افتاده است,” او گفت: خواندن از یک بیانیه آماده با توجه به بویزی ایستگاه تلویزیونی KBOI. ‘œI هرگز فکر نمی کردم یک زانو حرکت تند و سریع, نظر, ساخته شده به شما را از نا امیدی … خواهد ایجاد چنین تقسیم کنید.”

بردی 40 بود به اتهام بزه خاطی در یک بسته زمین بازی.

ویدیو نشان داد او امتناع افسران بارها و بارها درخواست به ترک بازی سازه سه شنبه. او وابسته به دو گروه که با حمایت یک اعتراض در آیداهو خانه ملت در برابر رژیم صهیونیستی است. براد کمی اقامت-در-خانه سفارش.

Coronavirus باعث آنفولانزا مانند علائم در اکثر افراد است و می تواند کشنده باشد به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 50 نفر کشته شده اند در آیداهو.

شده است وجود دارد رشد تعداد تظاهرات در آیداهو و در جای دیگر در طول اقامت در خانه سفارشات از جمله یک شنبه اعتراض در شرق آیداهو که در آن سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جانیس McGeachin صحبت کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de