نانیوکی کنیا — مسلح رنجرز مجموعه ای خاموش در هنگام غروب در تعقیب شکارچیان. این COVID-19 همه گیر آورده جدید هوشیاری و ترس است.

با گردشگران رفته و پول خود را بیش از حد حفاظت از حیات وحش در معرض خطر مانند کرگدن سیاه و سفید تبدیل شده است که بسیار بیشتر به چالش کشیدن. و شکارچیان مانند بسیاری از جان گذشته برای یک زندگی ممکن است تبدیل شدن به بیشتر شجاعانه.

                                                                                                                                                                                                                       

کرگدن تحت تهدید از شکارچیان که کشتن آنها را برای خود شاخ به عرضه تجارت غیر قانونی سوخت توسط این باور اشتباه که شاخ دارای ارزش دارویی.

در حال حاضر نگرانی وجود دارد که COVID-19 همه گیر ممکن است افزایش یابد از جمله شکار غیر قانونی گفت: جان Tekeles یک راهنمای گشت و سر از سگ واحد در Ol Pejeta محافظت در کنیا.

‘œWe هشدار تر چون شاید بیشتر شکارچیان خواهد شد استفاده از این زمان به آمده در به تجاوز کردن,” Tekeles گفت.

تعداد کرگدن سیاه در آفریقای شده است به آرامی افزایش هر گونه باقی مانده است ‘œcritically در معرض خطر,’� با توجه به یک گزارش در ماه مارس توسط اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت و یا IUCN. این اعتبارات در بخش موثر در اجرای قانون است.

Ol Pejeta خانه را به بیش از 130 کرگدن سیاه و سفید تک بزرگترین جمعیت در شرق و آفریقای مرکزی گفت: Richard Vigne های محافظت مدیر عامل.

                                                                                                                                                                                                                       

حفاظت از آنها گران است. Ol Pejeta صرف حدود 10000 $در هر سال در هر کرگدن که حفاظت Vigne گفت.

‘œIn مورد ما که می آید به نزدیک به 2 میلیون دلار در سال,’� او گفت:. ‘œIn زمان COVID هنگامی که گردشگری به طور کامل متوقف شد که در آن بسیاری از ما درآمد حاصل از گردشگری درآمد ما نیاز به کسب درآمد برای محافظت از کرگدن می آید از گردشگری آن را یک فاجعه کامل.’�

این محافظت از انتظار برای دیدن $3 میلیون به 4 میلیون دلار در درآمد از دست رفته در این سال است. بنابراین Vigne گفت: “œour توانایی به نگاه پس از کرگدن است به خطر بیافتد.’�

اياد در سراسر آفریقا در حال حاضر نظارت برای دیدن چگونه شکارچیان ممکن است سعی کنید به استفاده و اینکه آیا نادر حیات وحش کشته خواهد شد.

آفریقا مختلف کرگدن گونه بوده است شاهد روند رو به پایین در شکار غیر قانونی با توجه به IUCN با 892 آب در سال 2018 یک قطره از اوج 1,349 در سال 2015.

و جمعیت کرگدن سیاه و سفید بوده و رشد سالانه نرخ 2.5 درصد بین سال 2012 تا سال 2018 به بیش از 5600.

که رشد پیش بینی شده بود به ادامه بیش از پنج سال آینده IUCN گفته است.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de