آخرین به روز شده در مارس 4, 2020 7:22 PM EDT

یک مدل پژوهش اغلب ذکر شده توسط کاخ سفید در حال حاضر طرح که COVID-19 کشتن نزدیک به 135,000 در ایالات متحده در ماه اوت نزدیک به دو بدترین سناریو پیش بینی شده در هفته گذشته. به چه دلیل ؟ بیشتر مردم رفتن خارج.

اما چشمگیر شواهد از افزایش تنش پس از هفته محدودیت برای توقف این ویروس گسترش — از جمله یک مرد کلرادو برنامه ریزی برای حضور در یک اعتراض “در خانه ماندن” سفارشات بود که پس از دستگیری پلیس بمب های لوله ای در خانه اش است.

مقامات گفتند این بمب ها بودند در داخل خانه از 53 ساله Bradley Bunn دستگیر شد و توسط اف بی آی روز جمعه. منابع CBS گفت: خبری که Bunn تشویق تظاهر کنندگان را به سلاح گرم به یک روز اعتراض.

آن را نه فقط در کلرادو. در فلینت میشیگان سه نفر متهم به قتل در اثر تیراندازی یک گارد امنیتی, 43 ساله Calvin Munerlyn که پلیس می گویند اصرار داشتند یکی از آنها با پوشیدن ماسک. و در بوستون صدها نفر بیرون آمد و به اعتراض Massachuetts’ stay-در-خانه سفارش.

در نیویورک یک افسر پلیس بود قرار داده و در اصلاح وظیفه پس از خشونت های حذف یک انسان در طول یک ترک به پایین اجتماعی فاصله. در Austin, تگزاس, یک مرد دستگیر شد برای هل دادن یک پارک رنجر به آب پس از رنجر خواسته مردم را به دور خود است. و در شیکاگو دو طرف تعطیل شد, از جمله یکی که در آن صدها نفر از مردم در خیابان.

در همین حال بیشتر کشورهای در حال اعلام کسب و کار می تواند باز کردن درهای خود را. روز دوشنبه در فلوریدا آغاز شده اجازه می دهد فروشندگان خارج از پرجمعیت جنوب فلوریدا منطقه بازگشایی شده است.

هشت ایالت از جمله تگزاس دیده می شود 1000 یا بیشتر مورد جدید خوشه در طول هفته گذشته است. تنها پنج کشور دیده می شود 1000 مورد رها کردن در طول همان دوره است.

© 2020 CBS Interactive, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net