CASTIONE DELLA PRESOLANA ایتالیا — ایتالیا به تدریج ظهور از آن دو ماه coronavirus مستند گردشگری اپراتورها در سخت ضربه وال Seriana دره نگاه به آینده با بیم و هراس در نامشخص فصل تابستان است که می تواند و یا شکستن آنها.

همراه عکاس مطبوعات جرأت به شهرها در ایتالیا سخت است-آمار برگامو استان در طول Orobie کوه را به تصرف ساکنان’ امید و شک و تردید – به عنوان آنها در انتظار بازگشت بازدید کننده در تابستان.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIt قدرتمند تراژدی است که لمس آکورد که حتی در طول جنگ بوده است لمس’� می گوید: Claudio Trentani 57 ساله کلبه مدیر.

او اجرا می شود Baita Cassinelli یک ایتالیایی آلپ باشگاه کوه کلبه در پایه 2,521 متر (8,271 پا) کوه Presolana 30 دقیقه رانندگی از شهر برگامو. Trentani می بیند هیچ راه خوب برای مدیریت اجتماعی در فاصله 60 متر مربع کلبه که در آن او در خدمت مواد غذایی و نوشیدنی. محل بسته بندی شده بود با کوهنورد قبل از دولت coronavirus مستند خالی آن را برای ماه می باشد.

لورنزو Pasinetti 53 ساله اجرا می شود بزرگتر ییلاقی در مجاور کوه پورا یک 1,880 متر (6,168 پا) کوه که محبوب اسکی مقصد. این خانه های یک رستوران, پیتزا فروشی, کافه و یک باربیکیوی خدمت به مردم یک روز در زمستان و 300 در تابستان. او محاسبه زمستان ضرر و زیان حدود 60 درصد با توجه به این مستند آغاز شده است که 8 مارس. او باقی مانده است باز به ارائه مواد غذایی به 10 خانواده زندگی در کوه.

در Rovetta که در آن یوونتوس آتالانتا تیم فوتبال قطار هر تابستان شهردار مائورو Marinoni وجود دارد گفت: 15 رسمی COVID-19 مرگ اما او مظنون واقعی تلفات بالاتر است. او می گوید: 30 نفر کشته شدند این در ماه مارس در مقایسه با تنها چهار سال قبل.

برادران Daniele لوکا و Corrado Brasi که خود یک پوشاک ورزشی فروشگاه در شهر و اجرای یکی از بزرگترین باشگاه تنیس در اطراف, از دست دایی به ویروس. آنها با تکیه بر گردشگری تابستان برای حدود نیمی از درآمد خود را – و آنها هنوز هم نمی باید یک ایده روشن چقدر کسب و کار آنها می توانید بر روی تعداد. این باشگاه است که تحریم شده توسط تنیس فدراسیون که به آنها امید است که فرد ورزشکار می توانید حتی اگر اردوهای تابستانی از سوال است.

                                                                                                                                                                                                                       

در نزدیکی Castione della Presolana یک روستای کوهستانی از 3400 ناقوس کلیسا زنگ زد تا چهار بار در روز در طول بدترین coronavirus بحران اعلام مرگ و میر ساکنان. شهردار آنجلو Migliorati گفت: شهر معمولا سوابق سه مرگ و میر ناشی از ژانویه تا مارس, اما در این سال شاهد 32. تنها هفت تعداد به عنوان coronavirus مرگ و میر به دلیل نیست همه مرده بودند در بیمارستان بستری و یا تست شده است.

با وجود ویرانگر انسان عوارض Migliorati است که به دنبال به جلو به یک تابستان اقتصادی و روانی بازیابی. او می گوید: پس از ماهها از در بسته داخل مردم دنبال خواهد شد و برای “خوب بودن که فقط طبیعت را می دهد.”

‘œI معتقدم ما خواهد شد بسیاری از بازدید کنندگان به خصوص در بسیاری از خانه های تعطیلات. کوه ارائه می دهد فضای کافی برای اجتماعی فاصله,’� او گفت:.

آلپ راهنمای ارنستو Cocchetti, 57 پیش بینی کرد که بازدید کنندگان خواهد بود مشتاق به بازگشت به ‘œliving با طبیعت ریتم.’�

اما محلی گردشگری اپراتورها هنوز هم نگران توانایی خود را با خیال راحت به مدیریت امکان هجوم بازدید کنندگان.

جورجو Masserini, 61, اجرا می شود سنگ نوردی باشگاه در Dorga. در زیر اخیر دولت فرمان او فکر می کند او می تواند به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 18 برای ثبت نام ورزشکاران با خود تجهیزات کوهنوردی. او دارای مقادیر بدنسازی و آماده است برای اندازه گیری بازدید کنندگان درجه حرارت قبل از اجازه دادن به آنها را در.

                                                                                                                                                                                                                       

آلیس Piccardi, 37, اجرا می شود که کشاورزی ارگانیک و رستوران با شوهرش استفانو Gusmini, 43, دیدم پدرش بستری با COVID-19. او یکی از آنهایی که خوش شانس به خانه فرستاده می شود پس از دو هفته بهبود می یابند. با رستوران بسته به مهمانان آنها ارائه تولید به نگه داشتن پول در آینده قبل از رستوران ها می توانید دوباره باز در ژوئن 1.

دیگو Fregona, 58, صرف تمام پس انداز خود را برای تعمیر به ماجراجویی خود را پارک پس از طوفان در ماه اکتبر زدم درختان بالا رفتن از طناب معلق و گردشگاهها. در حال حاضر به عنوان او می اندیشد بازگشایی او نگرانی در مورد مدیریت جدید الزامات ایمنی از جمله در نظر گرفتن درجه حرارت و بهداشتی و تجهیزات.

اما او نمی تواند به استطاعت مالی به دست در این فصل است. و پس از مقدار زیادی از دست دادن چشم انداز احیای تنها چیزی است که نگه می دارد او را به رفتن.

‘œThere نیست یک خانواده که ندارد سوگ. تنها چیزی که از چپ به کار است که به دست آوردن دوباره’� Fregona گفت.

بئاتریس Larco گزارش از رم.

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de