میامی — یک فرد آشنا با نتایج حاصل از نظرسنجی از بازیکنان NBA گرفته شده توسط خود اتحادیه می گوید وجود دارد خواهد بود ‘œoverwhelming’� پشتیبانی برای هر طرح است که در این فصل از سرگیری در یک راه امن میان coronavirus بیماری همه گیر.

نظرسنجی انجام شده توسط ملی بسکتبال بازیکنان کانون بود غیررسمی اما به روشنی معنا است که بازیکنان می خواهم نه تنها رسیدن به پلی آف بلکه رزومه حداقل در برخی از فصل به طور منظم با توجه به کسی که به اشتراک گذاشته جزئیات با آسوشیتد پرس روز سه شنبه به شرط ناشناس ماندن به دلیل آن بود که نمی توان دقیق publicly.

                                                                                                                                                                                                                       

دقیق نتایج نظرسنجی ناشناخته بودند و روش پشت نظرسنجی – از جمله چگونه بسیاری از بازیکنان شرکت کردند – مشخص نیست.

این NBPA با ارسال نامه ای به عوامل شنبه بحث در میان چیزهای دیگر نتایج این بازیکن رای گیری و برخی از جزئیات تماس اتحادیه و عضویت در آن تا به حال در اواخر هفته گذشته با کمیسر NBA آدم نقره ای. در آن تماس و نقره و صحبت در مورد امکان از سرگیری یک فصل بدون طرفداران و بالقوه در یک سایت متمرکز – مفاهیم که مورد بحث قرار گرفته اند برای برخی از زمان.

NBA به حالت تعلیق در آن فصل در مارس 11 با 259 بازی فصل باقی مانده است. بازیکنان پرداخت شده است به طور کامل در هر یک از چهار paydays که باید به دنبال هر چند که تغییر خواهد کرد جمعه هنگامی که بسیاری از لیگ می بیند 25% کاهش در چک.

بازیکنان ایستاده به از دست دادن حدود 850 میلیون نفر در حقوق و دستمزد ناخالص اگر فصل به طور منظم است و نه از سر گرفت و NBA تمرینات خود را حق خودداری حدود 1.08% از هر بازیکن و دستمزد برای هر بازی است که در نهایت لغو شد. هیچ بازی شده است به طور رسمی لغو نشده است; 25% کاهش شروع با روز جمعه بررسی شد, مذاکره بین لیگ و اتحادیه با این انتظار که فصل خواهد شد در نهایت کوتاه است.

یک تعداد انگشت شماری از تیم های خود را باز کرده اند و امکانات به صورت داوطلبانه تمرینات; میامی و اورلاندو انتظار می رود که دو تیم به انجام این کار در روز چهارشنبه.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de