بانکوک — چین روز یکشنبه تایید کرد 11 بیشتر موارد از coronavirus و هیچ مرگ و میر برای 11 روز در یک ردیف.

آن را به ارمغان می آورد رسمی آن تعداد به 82,827 افراد آلوده.

                                                                                                                                                                                                                       

پنج مورد از موارد جدید در استان هیلونگجیانگ یک شمال شرقی منطقه مرزی با روسیه است که دیده می شود افزایش عفونت. یکی دیگر در استان گوانگدونگ تولید و فناوری منطقه هم مرز هنگ کنگ در جنوب.

پنج نفر دیگر وارد شد و از خارج از کشور. چین شناسایی کرده 1,634 وارداتی موارد در همه.

چین گفت: همچنین 1000 نفر که آزمایش مثبت برای coronavirus اما نه هر گونه علائم. آنها تحت آزمایشات پزشکی اما شامل نمی شود در این مورد تایید شده تعداد.

– موج جدید در سنگاپور: سنگاپور گزارش داد 931 موارد جدید را به مجموع آن به 13,624. بسیاری از عفونت های جدید در حال از کارگران خارجی’ خوابگاه که قفل شده اند را به عنوان دولت در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

– کره جنوبی 10 نفر: کره جنوبی روز یکشنبه تایید کرد 10 بیشتر موارد از coronavirus طی 24 ساعت ادامه از کاهش caseload در کشور است. این عفونت های اضافی مناسبت نهمین روز متوالی است که کره جنوبی را روزانه افزایش در آمد زیر 20. دولتی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: این ویروس تلفات در ایستاده بود 10,728 با 242 مرگ و میر. آن را می گوید 8,717 بیماران بهبود یافته اند و منتشر شده است از قرنطینه. کره جنوبی به تازگی آرام برخی از آن اجتماعی, فاصله, قوانین, اما مقامات هنوز هم نگرانی های مطرح شده در مورد امکان انتقال توسط ‘œquiet پخش.’� کره جنوبی تا به حال صدها نفر از ثبت موارد جدید در هر روز بین اواخر فوریه و اوایل مارس عمدتا در جنوب شرقی شهر Daegue و در نزدیکی مناطق.

                                                                                                                                                                                                                       

– مودی هشدار سرخپوستان: نخست وزیر هند نارندرا مودی هشدار داد این کشور 1.3 میلیارد نفر از مردم در برابر هر گونه خوشنودی در مبارزه با کروناویروس بیماری همه گیر. در یکشنبه, رادیو, نشان می دهد بحث, مودی گفت که مردم خود را به تغییر عادات اجتماعی با چسبیدن به فاصله پوشیدن ماسک و نه تف کردن در عمومی. او همچنین گفت که یک سیستم سنتی هند و طب آیورودا شناخته شده به عنوان است که به شدت توصیه می کند تمرینات یوگا و نوشیدن آب گرم می تواند بسیار مفید در ساختمان ایمنی. مودی قرار داده و هند تحت سخت مستند در 25 مارس تا آوریل 3. محدودیت های اعمال شده کاسته تا حدودی اجازه می دهد محله مغازه ها به بازگشایی و تولید و فعالیت های کشاورزی به رزومه در مناطق روستایی برای کمک به میلیون ها فقیر روزانه دستمزد حقوق بگیران. هند تا کنون ثبت شده 25,671 تایید موارد با 824 مرگ و میر.

– هنگ کنگ کمک به رشته شهروندان: در هنگ کنگ است که در تلاش برای کمک به بیش از 5 ، 000 ساکنان خانه بازگشت از هند و پاکستان پس از این کشورها ممنوع اعلام کرد تمام پروازهای بین المللی برای مبارزه با COVID-19. هنگ کنگ مهاجرت گروه رسیده است حدود 3200 ساکنان در هند و 2000 در پاکستان پراکنده در اطراف هر دو کشور با توجه دولت به انتشار اخبار. این وضعیت در هند پیچیده است سخت محدودیت در سفرهای داخلی با تصویب مورد نیاز برای هر سفر. در هنگ کنگ پایان این شهرستان دارای ظرفیت محدود برای تست قرنطینه و درمان مردم است. دولت قصد دارد به پرواز بازگشت ساکنان در مرحله شروع با چارتر پرواز از دهلی نو و اسلام آباد برای کسانی که در داخل و اطراف این دو شهر و همچنین بیمار زن باردار کودکان و سالمندان است. مسافران را مجبور به پرداخت هزینه برای پرواز خود را.

– سریلانکا می پرسد کویت به گسترش کارگران اقامت: سریلانکا درخواست کویت به اجازه می دهد هزاران نفر از overstaying کارگران در کشور باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 30 چرا که اقیانوس هند کشور جزیره ای است که تحت یک 24 ساعت coronavirus مقررات منع رفت و آمد. کویت اعطا کرده است عفو از مارس 1-30 به همه مستند نشده خارجی به ترک در کویت هزینه بدون پرداخت جریمه. سریلانکا داده شد تا این شنبه به ترک کویت. بیش از 15000 سریلانکا در حال حاضر overstaying در کویت. پس از ماه گذشته در سری لانکا است به طور نامحدود بسته شد و فرودگاه بین المللی با توجه به همه گیر. تعداد موارد تایید شده افزایش یافته است به 460 در حالی که هفت نفر از این بیماری است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de