سهام آسیا کاهش در توافق جدید شیوع ویروس

بانکوک — سهام کاهش یافت و روز سه شنبه در آسیا به عنوان نگرانی از شیوع کروناویروس موارد تحت الشعاع قرار امیدوار است بیش از بازگشایی اقتصاد.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن از دست داد 0.1% در حالی که هانگ سنگ در هنگ کنگ کاهش یافته است 1.8%. این بدون زرق و برق شروع به دنبال یک مخلوط جلسه در وال استریت که در آن دستاوردهای فناوری و بهداشت و درمان سهام کمک کرد افست بیشتر شایع ضرر و زیان در جای دیگر.

                                                                                                                                                                                                                       

خوش بینی بیش از برنامه ریزی برای بازگشایی در بسیاری از کشورها پس از خاموش شدن ناگهانی با هدف مبارزه با این بیماری همه گیر شده برخی از بازدید از گزارش جدید امواج از عفونت در ایالات متحده و کشورهای که بیشتر پیش رو در بلند کردن اجسام مستند اقدامات است. سرمایه گذاران با اشاره به کوچک اما نگرانکننده افزایش عفونت در کره جنوبی, چین و جاهای دیگر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دوشنبه خود دولت ‘œmet لحظه ای’� و ‘œprevailed’� در coronavirus تست حتی به کاخ سفید دستور داد هر کسی که وارد غرب بال جدا از مغلوب ساختن پیشی جستن به پوشیدن ماسک پس از دو دستیاران آزمایش مثبت برای COVID-19 اواخر هفته گذشته است.

روز دوشنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس و سه ملت کارشناسان پزشکی در کشورهای مختلف از جداسازی به عنوان یک احتیاط.

‘œAll گفت: ریسک پذیری است افول امروز. و که صرفا اذعان دارد که دوباره باز کردن اقتصاد است سرند با خطرات; مبارزه بین شیطان و دریای عمیق آبی” Hayaki ناریتا از بانک Mizuho گفت: در یک تفسیر.

چین گزارش شده است که فروش خودرو کاهش یافت و دوباره در مارس اما ضرر و زیان تنگ در نشانه این صنعت بزرگترین بازار جهانی است که دوره نقاهت بعد از بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان پکن برطرف ضد بیماری کنترل. فروش Suv ها خودروی سواری و ماشین با اجسام حجم در صنعت بزرگترین بازار جهانی شد پایین 2.6% از سال قبل در 1.5 میلیون گفت: چین انجمن تولید کنندگان ماشین بهبود بیش مارس است 48.4% انقباض و تقریبا 82 درصد غوطه در ماه فوریه است.

                                                                                                                                                                                                                       

گروه صنعت گفت: بازار نشان می دهد ‘œobvious نشانه هایی از بهبود.’�

اما این اخبار و گزارش ها از قوی تر رشد در وام را کمی بلند کرد. شانگهای کامپوزیت شاخص 0.6% کاهش پیدا کرد به 2,877.71. هنگ کنگ معیار ریختن 438.77 امتیاز به 24,163.29 در حالی که شاخص نیکی 225 در ژاپن داد تا 28.64 امتیاز به 20,362.12.

کره جنوبی Kospi ریختن 1.1% به 1,914.49 و S&P/ASX 200 غرق 1.3% به 5,388.20. سهام نیز کاهش یافت و در تایوان و سنگاپور و جاکارتا در حالی که بانکوک افزایش یافت.

آینده برای S&P 500 با کاهش 0.9% در حالی که برای داو صنعتی نیز کاهش 0.9 درصد بوده است.

یک چشم انداز مثبت در مورد در کره جنوبی اضافه شده است به نگرانی های بالقوه برای پرتاب ریباند در coronavirus عفونت در مکان هایی که آرامش محدودیت. بیش از 100 مورد جدید گزارش شده است که مرتبط با کافه ها و باشگاه ها 64 از آنها در سئول پایتخت.

چین گزارش شده تنها یک مورد جدید در روز سه شنبه اما که به دنبال دو رقمی افزایش بیش از دو روز گذشته است که در تنظیم کردن مجدد هشدارهای عمومی به برای تبدیل شدن به نه رای.

                                                                                                                                                                                                                       

تازه گزارش داده در این هفته شامل ایالات متحده نرخ بیکاری و خرده فروشی در استرالیا و شغل. تا کنون شاخص های اقتصادی در جریان بوده است ظالم بد است.

بسیاری از شرکت ها گزارش های سه ماهه اول درآمد اغلب امید بستن به هیچ مالی پیش بینی با توجه به عدم اطمینان قریب به اتفاق بیش از آنچه در پیش روست.

یک شبه S&P 500 به پایان رسید روز در متوقف مجازی تا فقط 0.52 امتیاز 2,930.32, صف آرایی بازگشت از یک 0.9% از دست دادن در صبح است. میانگین صنعتی داو جونز سقوط 0.4% به 24,221.99 در حالی که نزدک کامپوزیت اضافه شده 0.8% 9,192.34.

فن آوری و بهداشت و درمان سهام تحت سلطه داشت. شرکت های فن آوری در S&P 500 تا 4.1 درصد در سال 2020 به عنوان سرمایه گذاران به دنبال شرکت هایی است که می تواند برندگان در هر دو ‘�عادی’� و اقامت-در-خانه اقتصاد است.

‘œPeople در حال نگاه به آینده و به آنها گفت:” خوب همه گیر اتفاق افتاده و آسیب از طریق اقتصاد ما و کسب و کار ما و در حال حاضر ما در حال برنامه ریزی در رشد پس از قتل عام بنابراین ما ارزش نهادن به سهام به عنوان اگر ما در حال رفتن به رفتن به یک رشد مناسب و معقول محیط زیست”� گفت: Mike Zigmont سر از تجارت و تحقیقات در برداشت بی ثباتی مدیریت است. ‘œI نمی دانم چرا سرمایه گذاران احساس خیلی راحت با این انتظارات است.’�

عملکرد 10 ساله خزانه داری لبه 0.69% از 0.70% اواخر دوشنبه.

معیار آمریکا نفت خام صعود 18 سنت افزایش به $24.32 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن کاهش یافت و 60 سنت یا 2.4% به حل و فصل در $24.14 بشکه در روز دوشنبه. قیمت نفت خام برنت, نفت, بین المللی, استاندارد, اضافه شدن 5 سنت افزایش به $29.68 در هر بشکه رسید. آن کاهش یافته است $1.34 یا 4.3% افزایش به $29.60 در هر بشکه در لندن است.

دلار از ذهن 107.39 ین ژاپن به پایین از 107.66 اواخر دوشنبه. یورو تضعیف شد و به $1.0805 از $1.0807.

___

AP کسب و کار نویسندگان الکس Veiga چو استن و جو مک دونالد کمک کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de