توکیو — سهام آسیا مخلوط شد پنج شنبه پس از یک کاهش در وال استریت پس از افسرده بیشتر اطلاعات نورد در ویرانی گسترده در اقتصاد جهانی است.

دیدگاه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تجارت با چین و سرزنش ریخته گری در پکن برای این بیماری همه گیر کوروناویروس را بیشتر ضعیف کرد.

                                                                                                                                                                                                                       

ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن به دست آورد 0.2% در معاملات صبح به 19,659.20 بازگشایی پس از تعطیلات هفته طلایی و کره جنوبی Kospi اضافه 0.1% به 1,930.90. استرالیا S&P/ASX 200 از دست 0.2% به 5,372.30 در حالی که هانگ سنگ در هنگ کنگ کاهش یافت و نزدیک به 0.7% به 23,973.95 در حالی که شانگهای کامپوزیت مسطح بود در 2,878.43.

‘œAsian سهام شروع تنبل زیر غم انگیز COVID-19 ارقام ملال انگیز آمریکا خصوصی حقوق و دستمزد اطلاعات تهمت را به سختی صحبت در چین و ژاپن بازگشت از تعطیلات هفته طلایی. هر دو ما و جهانی مرگ و میر شروع به پریدن کرد و به بالاترین سطح از آوریل 21st,’� گفت: ادوارد ملا ارشد تحلیلگر بازار در OANDA.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که به زودی ارزیابی پیشرفت در مقدماتی موافقتنامه تجارت آزاد با چین است که در زمان اثر در ماه ژانویه تمدید آتش بس دردناک تعرفه جنگ بین دو تا از بزرگترین اقتصادهای.

امکان احیا اصطکاک بر تجارت در زمانی که اقتصاد باید ناودان شده توسط pandemic خاموش شدن ناگهانی و محدودیت های مسافرتی دارای لرزاند سرمایه گذاران در آسیا که در چین راننده اصلی برای منطقه ای رشد.

                                                                                                                                                                                                                       

در بالا از آن نگرانی همچنان که بالقوه عود اجتماعی فاصله ممکن است مجموعه ای خاموش موج جدید در, عفونت, در, ژاپن, که در آن بسیاری از خودداری از سفر و خیابان ها خالی ماند در طول هفته گذشته تعطیلات.

موارد گزارش شده اند کاهش تدریجی در ژاپن است که گزارش شده نزدیک به 560 مرگ و میر تا کنون. آمریکا تایید کرده است بیش از 73,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. جهانی موارد تایید شده در حال نزدیک شدن به 4 میلیون نفر از مردم بیش از یک میلیون نفر از آنها در ایالات متحده در چین که در آن همه گیر آغاز شد گزارش کرده است بیش از 4,600 مرگ و میر.

تعداد COVID-19 موارد اعتقاد بر این است بسیار بالاتر از آمار رسمی نشان می دهد با توجه به واریانس در تست نرخ و تعداد زیادی از موارد بدون علامت.

یک شبه S&P 500 با 0.7% کاهش به 2,848.42. سه نفر از چهار سهام در شاخص غرق شد. اما بازار ضرر و زیان شده اند که بسیار بدتر اگر نه برای ادامه دستاوردهای فن آوری سهام است.

                                                                                                                                                                                                                       

میانگین صنعتی داو جونز غرق 0.9% به 23,664.64. نزدک که پر است از سهام فن آوری, افزایش 0.5% به 8,854.39.

یک گزارش صبح روز چهارشنبه نشان داد خصوصی کارفرمایان ایالات متحده حذف شگفت آور 20.2 میلیون شغل در ماه گذشته. که مجموعه دور مرحله روز جمعه بیشتر جامع ماهانه شغل گزارش از دولت ایالات متحده.

در سراسر اقیانوس اطلس اتحادیه اروپا روز چهارشنبه گفت که این نیروبخش برای ‘œrecession ابعاد تاریخی’� میان محدودیت به معنای به سرعت گسترش ویروس.

انرژی سهام پس از تضعیف قیمت نفت به برخی از دستاوردهای خود را از پیش از آن در هفته. اما نفت در واکنش شنبه با معیار آمریکا نفت خام تا 5 سنت افزایش به $24.04 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن کاهش یافت و 57 سنت یا 2.3% به $23.99 بشکه در روز شنبه.

قیمت نفت خام برنت استاندارد بین المللی از دست داد 1 درصد به $29.71 در هر بشکه رسید.

وعده مقادیر عظیم کمک از فدرال رزرو و دولت کمک کرده اند S&P 500 به بیش از نصف آن زودتر از دست دادن از 34 درصد که کشیده از فوریه به اواخر ماه مارس است.

اما بسیاری از تحلیلگران تردید دارند در مورد این تجمع خواستار آن بیش از حد داده شده و عدم قطعیت در مورد چه مدت رکود اقتصادی خواهد داشت. و به عنوان چهارشنبه گزارش نشان داد آسیب به نظر می رسد بدترین در چند دهه.

سرمایه گذاران به تازگی شده اند با تمرکز بر این احتمال است که اقتصاد را در کمتر جایی وحشتناک چند ماه از هم اکنون که شایستگی قیمت های بالاتر. چین که در آن همه گیر آغاز شد و در دسامبر اجازه داده کارخانه ها و برخی از کسب و کارهای دیگر به بازگشایی شده است. برخی از دولت های اروپایی در حال گرفتن مراحل مشابه. کالیفرنیا ممکن است اجازه می دهد برخی از خرده فروشان به سر خدمت مشتریان این هفته است.

‘œThe ویروس رفتن نیست دور که فقط بخشی از اکوسیستم های ما,’� گفت: brandon parker از GraniteShares. ‘œWhat می توان تغییر است که ما تمایل به قبول خطر است.’�

عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری در 0.69% کمی پایین 0.70% اواخر روز چهارشنبه. که از آن کم سابقه از زیر 0.40% مجموعه در اوایل ماه مارس, اما هنوز هم به خوبی در زیر حدود 1.90% آن بازده در آغاز سال است. بازده تمایل به سقوط زمانی که سرمایه گذاران در حال تنزیل رتبه و انتظارات خود را برای اقتصاد و تورم است.

دولت ایالات متحده است که قرض گرفتن مبالغ عظیم به پرداخت هزینه برای آن پاسخ به کروناویروس و بالونی عرضه Treasurys ممکن است با اضافه کردن فشار رو به پایین در قیمت های خود را. زمانی که خزانه داری را به قیمت سقوط عملکرد آن افزایش می یابد.

دلار رشد شاخص تا 106.18 ین ژاپن از 106.13 ین پنج شنبه. یورو افزایش یافت به $1.0803 از $1.0795.

___

AP کسب و کار نویسندگان Damian J. Troise الکس Veiga و استن چو کمک کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de