متخصص بپرسید: بازگشت به ورزش

  • بازار املاک آماده برای ارسال-مستند فعالیت
  • اوایل انتشار فوق العاده ارائه می دهد تاسیسات برای مبارزه استرالیا

بازگشت به ورزش ویژگی های برجسته دولت فدرال طرح به سهولت COVID-19 محدودیت.

نخست وزیر اسکات موریسون و ملی کابینه توافق کرده اند که در سه مرحله برنامه ریزی برای حرکت به استرالیا از coronavirus مستند و “برای رسیدن به یک COVID امن اقتصاد و جامعه”.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه آقای موریسون گفت که امیدوار به حرکت استرالیا از طریق سه مرحله توسط ژوئیه توجه به توصیه های بهداشتی. هر یک از کشورها و مناطق در نهایت کنترل پیشرفت خود را, او گفت:.

موسسه استرالیا از ورزش (AIS) دارای نقش کلیدی در توسعه یک چارچوب برای راهنمای بازگشت به رقابتی و جامعه ورزشی با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.

دکتر دیوید هیوز افسر ارشد پزشکی از AIS گفت: ورزش سازمان ها و شرکت کنندگان در مواجهه با پیچیده تصمیم گیری در خصوص از سرگیری آموزش و رقابت در شرایط فعلی.

“AIS چارچوب را پوشش می دهد تمام سطوح ورزش از مشارکت جامعه به عملکرد بالا رقابت ورزشی هدایت سازمان ها و افراد در مورد چگونه به از سرگیری فعالیت ورزشی در یک محتاط و روشمند شیوه,” او گفت:.

“یک اصل کلیدی در هدایت ایجاد چارچوب شده است برای اطمینان از سرگیری ورزش نمی خطر افتادن سلامت جامعه است.”

AIS چارچوب توصیه صحنه رویکرد در هر بازگشت به ورزش در هر مرحله سطح A, B, C و نیاز به طیف وسیعی از مدیریت ریسک ملاحظات از جمله تجزیه و تحلیل محیط امن و آموزش و پرورش از شرکت کنندگان است.

آن را نیز فراهم می کند دقیق در نظر گرفتن تفاوت در تمام ورزشی از جمله تماس و بدون تماس ورزشی داخلی و خارجی فعالیت همراه با ورزش-با-ورزش راهنمای برای بازگشت به بازی.

دکتر هیوز آنلاین خواهد بود در ظهر امروز (AEST) برای پاسخ به سوالات خود را در یک ساعته Q&A.

شما می توانید سوالات خود را بپرسید در پیشبرد در نظرات زیر و یا در طول جلسه.

با توجه به تعداد سوالات Dr هیوز نمی ممکن است قادر به پاسخ به هر کس.

در اصل منتشر شده به عنوان متخصص بپرسید: بازگشت به ورزش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de