• کارشناس Q&A: چه بعدی برای اقتصاد ؟
  • Aldi Q&A: عشق جدید برای پخت طول می کشد کیک

آن زمان برای استرالیا به دانش آموزان برای رفتن به کلاس های درس خود می گوید نخست وزیر اسکات موریسون.

او گفت: بالا مشاوران پزشکی اعلام کرده بود کلاس های درس مطرح شده هیچ خطر گسترش coronavirus و این خطر برای معلمان بود “نه در کلاس درس – خطر است در اتاق کارکنان”.

شواهد پزشکی نشان داد دانش آموزان نمی شد مورد نیاز برای نگه داشتن 1.5 متر از یکدیگر در هنگام مطالعه و در کلاس آقای موریسون گفت.

“چهار متر مربع قانون و 1.5 متر فاصله بین دانش آموزان در فعالیت های کلاسی مناسب نیست و لازم نیست,” او گفت:. “من نمی تواند روشن تر از آن است.”

برخی از مدارس دولتی در حال حاضر برای مدت دو, در حالی که دیگران با توجه به این هفته. هر دولت اتخاذ یک رویکرد متفاوت به تحصیل برخی از آنها تصمیم گرفتند برای کل آموزش آنلاین, در حالی که دیگران هستند و این ترکیب با چهره به چهره آموزش کلاس درس است.

فدرال وزیر آموزش و پرورش دن Tehan گفت: پدر و مادر و معلمان می خواهد مطمئن شود که جامعه در معرض خطر از کودکان از بازگشت به کلاس درس کم بود.

“خطر باقی مانده از فیلم برای بزرگسالان انتقال بنابراین مدارس باید محدود تماس بین معلمان و پدر و مادر اجازه می دهد و آسیب پذیر معلمان به کار از خانه و به دنبال مشاوره از AHPPC (بهداشت استرالیا حفاظت اصلی کمیته) وقتی که می آید به مدارس” او گفت:.

آقای Tehan آنلاین خواهد بود در ظهر امروز (AEST) برای پاسخ به سوالات خود را در یک ساعته Q&A. شما می توانید سوالات خود را بپرسید در پیشبرد در نظرات زیر و یا در طول جلسه.

با توجه به تعداد سوالات آقای Tehan نمی ممکن است قادر به پاسخ به هر کس.

در اصل منتشر شده به عنوان متخصص بپرسید: رفتن به مدرسه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im