شفق قطبی در مرکز شهر است دعوت از شهروندان به عضویت در “Carryout روز” در هر پنج شنبه و جمعه ها در ماه مه.

از دلچسب وگان, کاسه وسوسه tacos و guacamole به ترد چیپس و ماهی شفق مرکز شهر را لیست کرده است carryout پوشش داده شده است. منظقه وانت و تحویل بیش از حد.

                                                                                                                                                                                                                       

سفارش carryout از شرکت رستوران در مرکز شهر آرورا در روزهای چهارشنبه و جمعه در ماه مه و دریافت تخفیف ویژه و آیتم های منو را به عنوان به خوبی به عنوان شانس برای بازگشت به جامعه است.

Altiro لاتین Fusion 1 S. Stolp Ave. ارائه می دهد “علا Paella با سان گری” فروش ویژه برای 2-8 مردم است. تماس 630) 800-1973 و یا بازدید www.altirolatinfusion.com/aurora.

• Ballydoyle Irish Pub & رستوران 28 W. New York St., اهدای وعده های غذایی به اولین پاسخ دهندگان. تماس (630) 844-0400 و یا بازدید www.ballydoylepub.com.

• DeCari خانواده رستوران 33 N. دریاچه سنت ارائه شده است روزانه به ویژه. بازدید www.facebook.com/DeCariToGo/.

                                                                                                                                                                                                                       

• Endiro قهوه 29 W. نیویورک سنت ارائه می دهد یک منوی خاص. برای سفارش تماس بگیرید (331) 256-6683. بازدید www.facebook.com/EndiroAurora/.

• Gillerson را Grubbery, 33 W. نیویورک سنت ارائه می دهد یک خاص محدود کنید. به علاوه خرید ضروری وعده های غذایی برای کارگران ضروری! جدید گراب کوره بسته های موجود برای خانه کباب. به منظور بازدید gillersons.com.

• La Quinta De Los Reyes, 36 E. New York St. ارائه می دهد 10 ٪ تخفیف مواد غذایی در روزهای چهارشنبه و 5 دلار Michaledas. کباب دنده خوک در روزهای جمعه. برای سفارش تماس بگیرید (630) 859-4000 و یا بازدید laquintaaurora.com.

• Taqueria El Tio 81 S. رودخانه سنت است ارائه 10% تخفیف در روزهای چهارشنبه و جمعه. رایگان چشمه نوشیدن با خرید یک torta شام. برای سفارش تماس بگیرید (630) 844-6603. بازدید www.facebook.com/TaqueriaElTioAuroraIL/

                                                                                                                                                                                                                       

• تکلیتلن رستوران مکزیکی, 35 S. برادوی ارائه 20 ٪ تخفیف مواد غذایی. برای سفارش تماس بگیرید (630) 892-8059

• Tredwell قهوه, 14 W. Downer محل اهدای یک درصد از شنبه فروش به محلی غیر انتفاعی در هر هفته و در روزهای جمعه خواهد بود وجود دارد یک بازدید سیگاری BBQ. بازدید www.facebook.com/tredwellcoffeeaurora/.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رستوران محلی ارائه در طول همه گیر بازدید شفق مرکز شهر را “Carryout و تحویل Guide” در auroradowntown.org/carry-out-delivery-guide-for-downtown-aurora/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de