Aurora, مرد متهم به آزار چندگانه زنان

بازداشت 18 سال از شفق قطبی و متهم او را با متعدد جنایات در ارتباط به حداقل چهار حمله در زنان مختلف در شفق قطبی, ماه گذشته, مقامات گفت.

صهیون بانک از 200 بلوک T خیابان شفق برای اولین بار بازداشت و پس از شفق قطبی پلیس مصاحبه با یک قربانی که آنها می گویند شناسایی بانک ها به عنوان مردی که ضرب و شتم او.

                                                                                                                                                                                                                       

یک زن در اواخر 40s گفت: کارآگاهان او در راه رفتن به خانه در 400 بلوک از شمال Titsworth خیابان در اطراف ساعت 10 صبح در مارس 17 زمانی که او متوجه یک مرد پس از او. او با نزدیک شدن به او و او را برداشت و باسن با هر دو دست. زن با استفاده از یک چتر او حمل به اعتصاب و او فرار کرد این منطقه است.

سه نفر دیگر از زنان تا به حال داستان های مشابه در طول چند هفته گذشته و در واقع تحت فشار قرار دادند به زمین در یک اقدام تجاوز جنسی.

پلیس مصاحبه سه نفر دیگر از قربانیان به صحبت کرد شاهدان بالقوه و جمع آوری شواهد فیزیکی و تصویری از این منطقه از حوادث است که آنها می گویند مرتبط بانک ها به هر چهار حوادث.

این Kane County وکیل دولت را متهم کرده است بانک ها با تشدید باتری اقدام جنایی تجاوز جنسی و محدودیت غیرقانونی و مانع شناسایی.

کارآگاهان بر این باورند بانک ها ممکن است متصل به مشابه ضرب و جرح رخ داده است که در شفق در منطقه در چند ماه گذشته است که احتمالا گزارش به پلیس. آنها را تشویق به زنان با ايمان آنها قربانیان یک جنایت مشابه و یا کسانی که هر گونه اطلاعاتی در مورد پتانسیل حمله به تماس با شفق قطبی تحقیقات پلیس در بخش (630) 256-5500.

“حل این موارد نمونه ای از آنچه می تواند انجام شود زمانی که اعضای شفق گروه با هم کار کنند با شهروندان و Kane County دولت اوباما برای رسیدگی به جرم مسائل در جامعه ما” شفق پلیس بخش تحقیقاتی سرهنگ Robb وللرس گفت. “کار تیمی نمایش داده شده در این تحقیق بین ما افسران گشت جرم تحلیلگر و محققان بسیار مهم بود که در مجرم بودن دستگیر قبل از اینکه کسی به شدت مجروح شد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de