استرالیا ویروس تست تاپ های یک میلیون به ایتالیا بازگشایی

  • یک میلیون استرالیایی تست شده برای COVID-19
  • ‘اجازه دهید یک حزب’: استرالیا هشدار داد به عنوان مستند کاسته است

بیش از یک میلیون COVID-19 آزمایشات انجام شده در استرالیا بهداشت مقامات تایید کرده اند که ایالات و مناطق شروع به سهولت محدودیت در سراسر آخر هفته.

صحبت کردن در کانبرا معاون افسر ارشد پزشکی پروفسور مایکل کید گفت: 20 مورد جدید از COVID-19 گزارش شده بود در 24 ساعت گذشته با جدید مرگ و میر.

“ما 49 نفر در بیمارستان های سراسر کشور با COVID-19 و 16 نفر در بخش های مراقبت ويژه و 12 نفر در هواکش” پروفسور کید گفت.

“شکل بزرگ است که از 3 بعدازظهر (شنبه) … وجود داشته اند بیش از یک میلیون آزمایشات COVID-19 انجام شده در استرالیا به طور دقیق 1,015,652 تست های انجام شده در سراسر کشور است.”

Deputy Chief Medical Officer Professor Michael Kidd. Picture: AAP
media_cameraمعاون افسر ارشد پزشکی پروفسور مایکل کید. تصویر: AAP

اخبار بیشتر

$25 جداسازی محصول است که فروش

عجیب و غریب, مستند روند شما نیاز به دانستن

رواج نشان می دهد پیشگامانه جدید شلیک

پروفسور کید گفت: در حالی که 6362 مردم در استرالیا از بهبود COVID-19 و کمتر از 100 نفر جان خود را از دست کارشناسان بهداشت نگران سلامت روانی استرالیایی که شغل خود را از دست و یا آنها دچار استرس با توجه به COVID-19 محدودیت.

“ما می دانیم که بسیاری از مردم دچار اضطراب و استرس و ترس به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر” او گفت:.

“بسیاری از مردم در حال تجربه بسیار قابل توجهی استرس های مالی با توجه به زیان کار است. بسیاری از مردم احساس بسیار تنها و منزوی و جدا از اعضای خانواده و عزیزان در دیگر نقاط کشور و یا خارج از کشور,” او گفت:.

پروفسور کید خواست هر کسی درد و رنج مضطرب به درخواست برای کمک.

“ضروری است در این بیماری همه گیر است که مردم همچنان به دریافت به طور منظم مراقبت های بهداشتی است که آنها به طور معمول خواهد بود دریافت در زمان های دیگر پس لطفا اگر شما تا به حال یک قرار ملاقات برای دو ماه گذشته لطفا رسیدن و ترتیب یک قرار ملاقات با telehealth اینجا مشاوره امروز.”

با وجود کاهش برخی از محدودیت های پروفسور کید گفت: استرالیایی مسن تر و کسانی که با جدی شرایط مزمن باید هوشیار باشند.

“با محدودیت های آرام بودن کمی در سراسر هر یک از کشورها و مناطق در طول هفته گذشته ما هنوز هم نیاز به هوشیار باشند ما هنوز همه نیاز به انجام بخشی از ما را به اطمینان حاصل شود که ما اصلا تجربه تجدید حیات از موارد در استرالیا.

“ما نمی توانیم از خود راضی می شوند این بیماری همه گیر نشده است خطر ابتلا به مردم آسیب پذیر باقی می ماند قابل توجهی در استرالیا و بنابراین برای کسانی از شما که سن بیش از 70 یا که باید جدی بیماری مزمن است که ممکن است شما را در معرض خطر COVID-19 یا اگر شما ایمنی بدن به خطر بیافتد لطفا همچنان در خانه باقی می ماند.”

در اصل منتشر استرالیا ویروس تست تاپ های یک میلیون به ایتالیا بازگشایی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de