آتن یونان — یونان قصد دارد به سرعت در حال گسترش دولت خدمات دیجیتالی در سال 2020 به سعی و باریک کردن آن به شدت در حال حرکت آهسته بوروکراسی و کمک به کشور و خروج از آن همه گیر رکود اقتصادی با سرعت بیشتری.

بیش از 500 خدمات در دسترس از طریق آنلاین جدید, پورتال gov.gr, راه اندازی در مه 21 در مستند اقدامات است. Kyriakos Pierrakakis وزیر دیجیتال حکومت آسوشیتدپرس گفت او امیدوار است برای اضافه کردن حداقل 200 بیشتر خدمات تا پایان سال – تقریبا یک در هر روز.

                                                                                                                                                                                                                       

آنها در حال حاضر طیف وسیعی از اخذ پزشکی آنلاین نسخه و پر کردن طرح های معماری برای ساختمان مجوز به درخواست کمک دولت برای محکومان سابق.

‘œThink ساده از یک رویداد زندگی: تولد یک کودک است. تا فوریه گرفتن (امنیت اجتماعی) تعداد نوزاد درگیر بازدیدکننده داشته است به نمایندگی از شهروندان به پنج مختلف خدمات عمومی’� Pierrakakis گفت.

‘œNow که اتفاق می افتد به طور خودکار در داخل بیمارستان و پدر و مادر مطلع “اس ام اس” ما در حال ساخت است که به عنوان مثال جهانی است.’�

به سختی از یک بحران مالی بزرگ یونان است که انتظار می رود به رنج می برند بدترین رکود اقتصادی در اتحادیه اروپا در این سال از تاثیر COVID-19 در گردشگری و دیگر بخش های کلیدی از بدهی های خود را-بر دوش اقتصاد است.

هزینه های اداری به مبلغ عظیم 6.8 درصد تولید ناخالص داخلی قبل از بحران مالی جهانی بیش از یک دهه پیش تقریبا دو برابر میانگین اتحادیه اروپا بر اساس برآورد سازمان همکاری اقتصادی و توسعه است.

                                                                                                                                                                                                                       

تحت فشار از نجات دهندگان یونان بوده است که دیجیتالی شدن خدمات عمومی آن و مالیاتی دولت برای سال, اما تنها قرار دادن شهروندان خدمات تحت یک آنلاین سقف برای اولین بار هفت سال پیش.

Pierrakakis, 36, یک دانشگاه هاروارد و MIT-متخصص آموزش دیده در استفاده از تکنولوژی در سیاست عمومی می گوید یونان دیجیتال تعمیرات اساسی است که با الهام از اعضای اتحادیه اروپا که رهبری در خدمات آنلاین.

‘œOur قطب نما استونی که در آن شما می توانید تمام اما سه چیز آنلاین: ازدواج, طلاق و خرید یک خانه,’� او گفت:. ‘œWe امیدواریم که ما می تواند رسیدن به یک شبیه دیجیتال تعادل با اضافه کردن و یکپارچه سازی بیشتر خدمات یکی پس از دیگری در ماه های آینده.’�

در تابستان یونان با هدف ایجاد چارچوب قانونی برای ساکنان در نهایت باید یک شماره شناسایی خواهد شد و ممنوعیت استفاده از فکس-دستگاه ارتباطات در دولت عمومی است. یکی از چالش های است که یونان در میان پایین ترین نرخ نفوذ اینترنت در اتحادیه اروپا با خانواده استفاده در 72 درصد در سال 2018 هر چند استفاده افزایش یافته است به سرعت بیش از دهه گذشته است.

                                                                                                                                                                                                                       

صاحب کسب و کار ویکی Economopoulou اجرا می شود یک وگان اغذیه فروشی و مشروب فروشی در آتن مرسوم Koukaki منطقه و در حال آماده سازی برای بازگشایی پس از مستند.

آن را در زمان خود و کسب و کار شریک اوا Kexagia نزدیک به هشت ماه برای دریافت مجوز عامل تصویب شده قبل از افتتاحیه اولین بار در ماه فوریه — یک فرایند دولت می گوید خواهد بود بطور قابل توجهی شتاب تا پایان سال 2020 است.

Economopoulou می گوید دیجیتال اصلاحات دیر شده است.

‘œThat چرا ما باید تکنولوژی: زندگی را ساده تر و بدون اتلاف وقت در صف,’� Economopoulou گفت که ساده خدمات به تنهایی نمی خواهد به اندازه کافی از یک پاسخ دولت به آسانسور یونان از بحران است.

‘œEveryone است که صدمه دیده است توسط این. آن را بی سابقه و یک پلت فرم آنلاین به اندازه کافی نخواهد بود. آنها نیاز به رسیدن به عمیق تر به جیب خود و قلب خود را.’� ___

Iliana میر در آتن کمک به این گزارش.

___

دنبال Gatopoulos در https://twitter.com/dgatopoulos

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de