سان پدرو (CBSLA) — برای گذشته 55 روز صدها نفر از Holland America Line کشتی کروز کارگران گیر شده است در دریا بیش از نگرانی در مورد رمان coronavirus.

ملیندا مان است یکی از صدها Holland America Line کارکنان که گیر کرده در دریا نزدیک به دو ماه. (اعتبار: ملیندا Mann)

“آنها فقط واقعا درمان ما مانند بیماری بردار” ملیندا مان, Holland America, جوانان برنامه, مدیر گفت. “آنها در حال درمان صنعت کروز مثل ما هستند فقط همه بیمار و ما در حال رفتن به آلوده, ایالات متحده است.”

مان وارد صبح روز جمعه در بندر لس آنجلس در سن پدرو — برای دومین بار در دو هفته روی متفاوت هلند امریکا کشتی کروز همراه با صدها نفر دیگر از کارکنان که تلاش کرده اند به خانه برای نزدیک به دو ماه.

هیچ یک از کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

“آن را فوق العاده خسته کننده فوق العاده استرس زا” او گفت:. “من هرگز واقعا اضطراب فرد در زندگی من, اما من تا به حال بیشتر حملات اضطراب پس از این آغاز شده از من امیدوارم که برای همیشه باید دوباره.”

مان کار کرده است به عنوان یک جوان سرگرمی هماهنگ کننده در کشتی, پس از سال 2017 و گفت: او شغل خود را دوست دارد اما این تجربه او را ترک کرده است متزلزل.

“من احساس می کنم مثل من سلامت روان خیلی بیشتر لرزان در حال حاضر از آن بود,” او گفت:. “محض جداسازی من هزینه مانند 21 ساعت در روز در کابین من.”

مرتبط با: Coronavirus: دلتا توقف خدمات به Burbank, ساحل طولانی فرودگاه

و من گفت: بالا بودن جدا از خانواده و دوستان خط کروز تلاش برای حفظ اجتماعی فاصله — و همچنین مسائل مربوط به فن آوری ساخته شده او را حتی بیشتر احساس تنهایی.

“در زمان غذا ما اجازه نداشتند به نگاه در هر یک از دیگر برای طولانی ترین زمان,” او گفت:. “همه جداول رو به دور از هر یک از دیگر. ما تنها می تواند ارتباط برقرار واقعا با متن.

“من نمی توانستم خانواده ام به دلیل اتصال به اینترنت به قدری بد بود که شما می توانید از چت تصویری. آن را بسیار منزوی.”

و اگر مان شد در نهایت قادر به پیاده, او هنوز یک راه طولانی برای رفتن قبل از او می تواند آن را بازگشت به خانه — از جمله یک پرواز به اورلاندو که در آن مادر خود را ملاقات و درایو خود را به گرجستان است.

“من در خانه ام در ایالات متحده و من قرار است به احساس خوشحال است که” او گفت:. “اما من واقعا هنوز احساس استرس و اضطراب مانده اضطراب از این همه مصیبت.”

در بیانیه ای, Holland America Line گفت: این کار با هماهنگی گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و دیگر سازمان های دولتی با خیال راحت به بازگرداندن آن آمریکا و کانادا خدمه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de