اورنج کانتی (CBSLA) — اورنج کانتی برتر قاضی دادگاه رد درخواست به صورت موقت محدود سفارشات بلند کردن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom سفارشات به اورنج کانتی سواحل.

وکلای مدافع برای شهرستانها هانتینگتون بیچ و دانا پوینت رفت و قبل از او. ناتان R. Scott در سانتا آنا بعد از ظهر جمعه درخواست برای توقف ساحل تعطیلی.

اسکات رد درخواست سفارش ضابط موقت بود که همچنین پشتیبانی شده توسط شهر نیوپورت بیچ.

در روز پنج شنبه هانتینگتون بیچ, ساحل نیوپورت و دانا پوینت شوراهای شهر رای به چالش سفارشات پس از فرماندار اعلام کرد که “سخت بسته شدن” از تمام دولت های ایالتی و محلی سواحل در اورنج کانتی.

مدت کوتاهی پس از Newsom اعلام ساحل نیوپورت شورای شهر برگزار شد جلسه اضطراری در دستور خود. عضو شورای کوین Muldoon معرفی یک حرکت برای پیوستن به دیگر O. C. شهرستانها تشکیل پرونده دادخواهی.

در بیانیه ای جمعه شهرستان دانا پوینت شورای اسلامی گفت: در بخش:

“سه در سوریه به دنبال جلوگیری از اجرای فرماندار Newsom به منظور نزدیک اورنج کانتی سواحل تا کامل تر جلسه در این موضوع می تواند رخ دهد در ارتباط با یک درخواست برای یک دستور مقدماتی. در انکار TRO دادگاه اظهار داشت که بر اساس مدت زمان محدود آن را به حال به در نظر گرفتن خیلی مسائل جدی ارائه آن احساس مجبور به تسلیم به دولت نگرانی در مورد سلامت عمومی است.”

با توجه به بیانیه کارکنان دریافت یک درخواست از دولت برای شرکت در یک تماس به منظور توسعه یک طرح برای بازگشایی سواحل در اورنج کانتی.

برنامه ریزی برای بازگشایی سواحل توسعه داده شده است و خواهد شد به دولت ارائه شده بیش از آخر هفته این بیانیه را بخوانید.

در همین حال پلیس می گویند بین 2500 و 3000 نفر در خیابان اصلی و بزرگراه ساحل اقیانوس آرام در هانتینگتون بیچ جمعه در اعتراض به سفارشات.

قاضی تنظیم یک جلسه برای چهار شنبه, مارس 11 به در نظر گرفتن این شهر درخواست یک دستور در مقابل Newsom باشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de