دوم در یک سری

در این سری ما رتبه چهار NFC شمالی باشگاه در هر موقعیت. رده بندی بر اساس عملکرد به تاریخ سراغ گزارش و اجماع ارزیابی از مدیران عامل و مربیان و پیشاهنگی در اطراف NFL.

                                                                                                                                                                                                                       

در حال اجرا پشت

1. Minnesota Vikings, B+: وایکینگ ها بازی در حال اجرا است و در بخش بهترین در بخشی به دلیل Dalvin طبخ بهترین پشت در NFC شمالی و یکی از بهترین ها در این لیگ در حال حاضر و در بخشی به دلیل مایک زیمر است که به طور کامل متعهد به آن است. او تنها سر مربی در این بخش که می خواهم به جای اجرای توپ از پرتاب آن است.

طبخ این است که نادر بسته است که می تواند 20-به-30 لمس یک بازی است و همچنین تهدید به ضربه اجرا خانه هر بار او را لمس توپ.

وایکینگ ها زمین بازی ششم در NFL در سال گذشته و 12 در به طور متوسط در هر حمل پشت سختی متوسط خط حمله که ممکن است به روز رسانی این فصل را با علاوه بر این از rookie مقابله با عزرا کلیولند.

عمق این نگرانی وجود دارد که به عنوان آشپز بازی فقط در چهار بازی به عنوان یک تازه کار از دست رفته پنج بازی در سال 2018 و دو سال گذشته است.

همه آنها را پشت سر او توسط الکساندر Mattison که او نیز از دست رفته سه بازی در سال گذشته به عنوان یک وعده تازه کار, مایک, Boone که قابل توجه بود در تسکین طبخ و Mattison فصل گذشته و بارها مجروح Ameer عبدالله.

2. Green Bay Packers, B: Aaron جونز و جمال ویلیامز بهترین هستند یکی-دو پانچ در NFC شمالی و جونز در حال آمدن است یک هیولا 2019 مبارزات انتخاباتی که در آن او به ثمر رساند 19 touchdowns. شانزده آمد بر روی زمین به عنوان او تمام 16 بازی برای اولین بار پس از از دست رفته در هر یک از دو فصل اول.

                                                                                                                                                                                                                       

او نه یابو یا بازی بزرگ تهدید وایکینگها’ کوک است اما او کامل است منجر به عقب در عقب پشت سر هم است که در آن ویلیامز بیشتر کوبنده و پتک و آنها Aaron Rodgers شماره 2 و 3 گیرنده در سال گذشته با 49 و 39 جلب شد.

آنها 15 در تیم عجله در سال گذشته و 16 در به طور متوسط در هر حمل عمدتا به دلیل مت LaFleur اولویت به جرم اجرا از طریق راجرز.

Dexter ویلیامز جالب است به عنوان سوم بازگشت و rookie A. J. دیلون جذاب چشم انداز در 6-0, 250, که به احتمال زیاد به یک سه ماهه چهارم چهار دقیقه جرم متخصص خود را آغاز NFL حرفه ای.

3. Detroit Lions ب: شیرها اجرای بازی تلاش کرده است برای سال اما به نظر می رسد برای به دست آوردن یک افزایش در سال گذشته از Kerryon جانسون قبل از او پاره رباط در زانو خود را در هفته 9.

                                                                                                                                                                                                                       

پشتیبان گیری بو Scarbrough, Ty Johnson and J. D. McKissic برداشت و توپ را به خوبی در نیمه دوم از فصل یک در حال اجرا توسط کمیته برنامه ریزی اما شیرها به پایان رسید فقط 21 در عجله و 22 در به طور متوسط در هر حمل.

بخشی از مشکل این بود که با مت استافورد گم شده نیمه دوم این فصل است. شیرها معمولا پشت دیدم هشت یا نه مدافعان در جعبه.

شیرها اضافه مطلق سرقت در این سال هنگامی که D’Andre سریع از گرجستان دارای امتیاز بالا در این پیش نویس هنوز هم وجود دارد برای آنها در 35.

ما نمی توانیم درجه یک بازیکن که هرگز لمس توپ در NFL اما اگر سریع است که ما فکر می کنم او است و جانسون باعث بهبودی کامل همراه با علاوه بر این از عامل رایگان Halapoulavatti Vaitai در حق مقابله با شیرها در زمین بازی می تواند خاموش.

4. خرس, C-: بسیار شبیه به کارفرمایی موقعیت خرس نیست فقط شروع فصل چهارم در این بخش در حال اجرا بازگشت. آن را دور یک چهارم.

این موضوع است که دیوید مونتگومری که تا به حال بسیار امیدوار کننده rookie کمپین و هنوز هم می تواند ظهور به عنوان یکی از NFC را بالا RBs آن ناشناخته از یک sketchy, خط حمله, جدید, خط حمله مربی و سوال که آیا مربی مت Nagy می شود چگونه به رشد خود را در زمین بازی.

خرس باریکترین در این بخش در این موقعیت.

Tarik کوهن برجسته سوم-پایین اما خرس ندارم شماره 2 تنها با undrafted rookie رایگان عامل رایان Nall و گسترده گیرنده/kick returner Cordarrelle پترسون پشت Montgomery.

• @Hub_Arkush

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de