آبجو تقویم: یک رسانه عزیزم, مکزیکی, Lager و Cinco de Mayo در خانه

اگر چه مه به نظر می رسد مانند یک سن پیش که زمانی که رودخانه روسی دم شرکت فرقه مورد علاقه پلینی سه گانه IPA نشان داد تا از کالیفرنیا به صورت سالانه آن سری از tappings مختلف در کافه ها و رستوران ها در کلرادو.

هر سال رودخانه روسی کار می کند با توزیع کنندگان آن از جمله نخبگان مارک کلرادو به استفاده از tappings به عنوان یک جمع آوری کمک برای احساس امنیت محلی سرطان پستان مرکز پشتیبانی. نخبگان اهدا سود خود را از آبجو و به نوبه خود می پرسد در محل خرده فروشان دریافت خواهید کرد که جوان برای اهدای یک مقدار از انتخاب خود را به عنوان به خوبی.

“پس از آغاز جمع آوری کمک سالانه در سال 2015 این تلاش را مطرح کرده است بیش از $48,000 برای احساس امنیت است که نمی توان بدون تلاش مشترک بین توزیع کننده خرده فروش و آبجو آبخوری” نخبگان می گوید. “حتی به عنوان coronavirus شروع به تاثیر این صنعت در ماه مارس بسیاری از حساب هنوز هم کمکهای. در حالی که آبجو بلند رفته است تا سال آینده اگر شما خریداری یک شیشه در این سال شما بخشی خود را به زمین.

نگه داشتن خواندن برای دیدن craft-آبجو اتفاقات به اوایل ممکن است.

چهار شنبه, آوریل 29
تاریخ ناهموار کوه و صنعت آبجوسازی در Instagram Live از 5 به 6 p. m. برای آخرین مجازی داستان. این کارکنان خواهد بود صحبت کردن در مورد دست چپ دم بنیاد کلرادو قوی همکاری دیگر همکاری ما با بهره گیری کلرادو جوامع محلی و malts با ریشه ساقه Malting.

WeldWerks دم خود را ادامه می دهد آنلاین سری از سخنرانی ها با آبجو وید مایر که آموزش یک سری کلاس در فهم و outs از دم خود آبجو در خانه. “وید شده است-دم برای یازده سال و گرفته به خانه بیش از 25 مدال در آن زمان از جمله سه در AHA ملی منحله رقابت” WeldWerks می گوید. “کلاس خواهد ساخت تا به عنوان مبتدی, متوسط و پیشرفته به طوری که مردمی می تواند به همان اندازه و یا به عنوان کمی از این کلاس به عنوان آنها می خواهم.” یکی از اولین این است که امروز را پوشش می دهد و تجهیزات سبک تخمیر دم روز و منابع است. در مه 6, Wade خواهد شد مشغول به تجهیزات اضافی آب, شیمی, دستور العمل توسعه و انتشار مخمر; و در مارس 13, او به بحث در مورد در حال رشد گره های پیشرفته دم تکنیک ها و مخمر بانکی.

پنج شنبه, آوریل 30
عضویت استاد Cicerone دانیل Imdieke به صورت هفتگی خود آبجو 101 مزه جلسه در زوم در 4 ساعت. این زمان در اطراف او میزبان Funkwerks سر brewer و مالک گوردون Schuck و بحث در مورد witbiers و casablanca.

No fake news here. Just Media Darling from Odyssey Beerwerks.گسترش

هیچ خبر جعلی در اینجا. فقط رسانه عزیزم از اودیسه Beerwerks.

اودیسه Beerwerks

چهار شنبه, آوریل 1
توقف پرس! اودیسه Beerwerks آزاد رسانه عزیزم یک 5.4 درصد AVB اسکاتلندی آل. در اصل دم در کنار اعضای کلرادو آبجو با رسانه ها برای لغو همکاری متحرک این آبجو “است که ساخت عناوین با آن خامه mouthfeel و ملایم, شیرین, طعم, تست کارامل و تافی” آبجوسازی می گوید. “هیچ خبر جعلی در اینجا — فقط حقایق و واقعیت این است که روزنامه نگاران وبلاگ نویسان, podcasters اثرگذارندهها و دیگر رسانه های عشق خوب آبجو به اندازه خواندن ، در حال حاضر که یک حرکت شبیه چمچه زنی!” اودیسه اهدا خواهد شد $2 از هر چهار بسته به کلرادو حذفی, انجمن صنفی. علاوه بر تخمیر کریس و جیک خواهد شد بحث در مورد آبجو در Facebook Live at 4 بعد از ظهر امروز به عنوان بخشی از آزادی است.

اگر چه بسیاری از ما به دنبال به جلو به آینده آن را هرگز لطمه می زند را به یک نگاه در گذشته به عنوان به خوبی. دنور Beer Co. میزبان Westword‘s Jonathan Shikes نویسنده دنور آبجو: تاریخچه مایل بالا دمو دیو توماس دیرین آبجو-صنعت گورو و نویسنده از معادن و آبجو!: 150 سال از دم تاریخ در کلرادوبرای مجازی مزه و بحث آغاز و در 4 p. m. در Facebook Live و در یوتیوب. مزه خواهد شد عبارتند از O&کلرادو کرافت Seltzer آهک شاهزاده یام یام تمشک Kolsch زوم گاه به گاه و 8 ساعت و فریاد زدن. شما می توانید انتخاب کنید تا آبجو در پیشبرد و یا آنها را تحویل داده به منظور مصرف همراه است.

تولید نیروی ذخیره دم جلوه ای جدید 5.1 درصد ABV lager به نام شمالی غیرمتعارف Pilsner. آبجو “عمیق است طلایی در دو رنگ سفید و کف سر. آن است که متوسط سالم با mouthfeel و عطر که ترکیبی از تند رازک و شیرین مالت” آبجوسازی می گوید. “آن malty عطر و طعم است که هم آمیخته با هاپ spiciness و به دنبال آن خشک و تلخ به پایان برسد و طعم غذا در دهان.” آن را دریافت کنید در Crowlers برای رفتن.

نسبت Beerworks به ارمغان می آورد بازگشت پادشاه هویج گل در کنسرو شش بسته به رفتن. این محبوب saison شد تخمیر با تازه فشرده آلی, آب هویج و “خشک پریدند” با elderflower. آن را “نشان دهنده سفر کامل از زمینه های از مزرعه به خیابان های شهر و به آبجو الکلی را شیشه” نسبت می گوید.

Bierstadt Lagerhaus خواهد بود کنسرو و فروش آبجو جدید به نام Cerveza Clara Y Mas Fina Especial. همکاری با فین مانور لاگر بود دم با ترکه Oaxacan ذرت که نوار آبجو منابع در طول یک آموزشی mezcal تور مکزیک. “چهل درصد از این قسمت بود که تمام هسته های آبی و بنفش Oaxacan ذرت ما در زمین خودمان است. آن را ترک کرده است ابجو با کوچکترین صورتی رنگ — بنابراین ضعف آن را می توان درک بهترین از طریق نور مستقیم خورشید پس از نوشیدن چهار بسته” آبجوسازی می گوید. Bierstadt است کنسرو 250 موارد تا آبجو نیز دیدن مقدار کمی از توزیع. یک دسته تازه Bierstadt Pils نیز در دسترس خواهد بود امروز.

تصویر جدید دم در اروادا انتشار چهار آبجو امروز در قوطی برای رفتن. آنها عبارتند از: توت سیاه و سفید موتورگازی یک witbier با مویز سیاه و سفید; Quarantiki یک آبجو/mead با همکاری چهار آتش سوزی Meadery ساخته شده با عسل و آناناس; و تمیز کردن بهار دو خشک پریدند DIPA که دم با مانده گره از دیگر آبجو از جمله Sabro, موزاییک, آیداهو 7 و میشیگان Chinook.

4 بینی دم در برومفیلد جدید آبجو در دسترس به نام Key Lime Pie مخملی. این میلک شیک-سبک IPA ساخته شده با آب آهک کلیدی لاکتوز وانیل و نارنجی-عسل و شکوفه. “چه بخش های مورد علاقه خود را در مورد کلید آهک پای? خوب برای ما این راه زیبا شیرینی پخش با tartness از لیمو,” آبجوسازی می گوید. “در حال حاضر شما باید این شانس را به سعی کنید به ضرب گلوله در تسلط بر این تعادل ظریف.” آن را به رفتن.

روز شنبه, مه 2
پیوستن به کارخانه های لبنی جنوبی برادوی به صورت مجازی آبجوسازی خزیدن از 4 تا 6 بعد از ظهر در Google Hangouts. وجود خواهد داشت آبجوسازی تورهای چت با تخمیر و به طور کلی نوشیدن آبجو با دوس Luces دم خانه مادر بزرگ تناوب دم پست دم و پروژه وحشی و خود به خودی اله. “دریافت آبجو خود را جلوتر از زمان تحویل در دسترس برای شنبه” به کارخانه های لبنی می گویند. “فقط توجه داشته باشید خود را آنلاین سفارش با هر آبجوسازی است که شما در حال خرید برای خزیدن به طوری که ما می توانید استخر خود را سفارش و تحویل آن همه با هم.”

Westfax دم در لیکوود عرضه خواهد کرد و نسخه آن همه با هم در سراسر جهان همکاری آبجو است که استفاده می شود برای حمایت از صنعت مهمان نوازی. دستور و برچسب برای آبجو ایجاد شد بروکلین نیم دیگر دم همه آبجوسازی خواسته است که بخشی از درآمد حاصل از رفتن به سمت حمایت از مهمان نوازی حرفه ای. چنین Westfax را به $2 از هر چهار بسته به فروش می رسد به طور مستقیم به کارکنان آن است. Westfax نیز خواهد بود کنسرو و فروش جو رویای IPA آبجو با الهام از نیم دیگر دم را جو کرم IPAs

Drink a liter with Chuck.

نوشیدن یک لیتر با چاک.

Bierstadt Lagerhaus

جمعه, آوریل 3
Bierstadt Lagerhaus مدیر کل Carlitos هریس شده است میزبانی مجازی نوشیدن یک لیتر با چاک گذشته چندین یکشنبه از مستند. او خواهید بود در 6 p. m. به نوشیدن دیگری لیتر ابجو کم الکل در Facebook زندگی می کنند و به بحث در مورد آبجو بازی بعضی از بازی ها پس از آن بحث در مورد مواد ضد عفونی کننده قوطی و هر چیز دیگری شما می خواهم به بحث در مورد.

Goldspot Brewing releases Mexican Lager.گسترش

Goldspot دم منتشر مکزیکی, Lager.

Goldspot دم

سهشنبه, مه 5
Goldspot دم خود را منتشر مورد علاقه بهار/تابستان فصلی, مکزیکی, Lager. “این آبجو است واضح و تمیز و با طراوت با نور و شور و میوه و انگور یادداشت از Hallertau Blanc, رازک,” آبجوسازی می گوید. شما می توانید یک Crowler یا دو به رفتن همراه با مواد غذایی مکزیکی از Que Desmadre.

Cerveceria دنور کلرادو و آبجو Co. از شما دعوت “به جشن زیبایی, میراث و غرور و افتخار از مکزیک, مکزیکی, فرهنگ با یک بازی سرگرم کننده Cinco de Mayo در خانه فیستا” مربوط به آبجو و سالسا. برای شرکت شما می توانید قبل از سفارش خود را جفت بسته در یکی از DBC دو taprooms یا برای تحویل خانه. با شروع در 5 بعد از ظهر سر brewer Jason Buehler منجر خواهد شد هدایت مزه و پینیاتا فوق العاده از طریق آبجوسازی Facebook live stream. هر جفت شامل: دو شش بسته و یکی Crowler از Cerveceria, کلرادو, سه هشت-ظروف اونس از خانه salsas و به اشتراک گذاری-اندازه بسته چیپس از کمل میراث غذا انکوباتور. دو فرد بسته $45. رفتن به Cerveceria را در Facebook صفحه برای جزئیات بیشتر.

پنج شنبه, مه 7
عجیب و غریب هنر و صنعت آبجو شرکت در سالگرد ارتفاعات در مرتع پرورش احشام بنیادی تیراندازی مدرسه با انتشار بعدی کندریک آل – به یاد داشته باشید یک قهرمان به افتخار Kendrick کاستیلو دبیرستان ارشد کشته در تیراندازی. آبجو در دسترس خواهد بود در Crowlers برای رفتن و بخشی از درآمد حاصل خواهد شد به سنت مری مدرسه کاتولیک صندوق کمک هزینه تحصیلی به افتخار Kendrick. در اینجا داستان پشت آن از عجیب و غریب کرافت: “کندریک پدر جان کستیللو و عجیب و غریب پیشه وری بنیانگذار تیم مایرز بوده است از سال 1998 و homebrewed با هم به طور منظم همراه با گری Lueck تاد Howes ارنست Bermudez و دیگران تا تیم باز عجیب و غریب دم شرکت در سال 2010. بسیاری از دستور العمل های دم در اوایل 2000s را در بر داشت راه خود را به عجیب و غریب آبجو چرخش در طول سال. گروهی از دوستان را جمع آوری در روزهای شنبه و به اشتراک گذاشتن آخرین تولیدات در حالی که دم جدید آبجو برای نمونه در هفته های آینده. در بسیاری از کسانی که دم روز, Tim پسر کیسی خواهد بازی با کندریک در حالی که پدران خود را دم. به خاطر سپردن آن زمان با هم به ارمغان می آورد شادی بلکه غم و اندوه. با این دستور غذا گشتن دوستان شما می خواهید برای جشن یک زندگی شگفت انگیز و گرامی داشتن خاطرات با ارزش. کندریک آل است تلخ و شیرین Hefeweizen دستور دم با تلخی پوست پرتقال و عسل. آن را به ارمغان می آورد یک شیرین اشاره از عسل به پالت به دنبال اشاره جزئی از پرتقال تلخ. پایان همه پرتقال تازه فشرده با حافظه طولانی از موز و میخک.” عجیب و غریب قصد دارد برای دم کردن آبجو در هر سال رفتن به جلو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de