نارنجی (CBSLA) — دوچرخه فروش پررونق به عنوان دولت بسته خروج آن از هفتمین هفته تحت stay-at-home سفارشات.

در نارنجی چرخه که یکی از بزرگترین دوچرخه موجودی در اورنج کانتی صاحب جان Pavlisin گفت: این فروشگاه دیده نشده و فروش در آن 30 سال از عمل.

در نارنجی چرخه که یکی از بزرگترین دوچرخه موجودی در اورنج کانتی صاحب جان Pavlisin گفت: این فروشگاه دیده نشده و فروش در آن 30 سال از عمل.

“برای آخرین بار هفت تا هشت هفته آنها بوده ام به انتظارنشسته بودند در اطراف ساختمان,” او گفت: این خط که پیچیده در اطراف ساختمان در بعد از ظهر جمعه.

کارخانه خاموش شدن ناگهانی و furloughs از COVID-19 مستند در آسیا — که در آن بسیاری از دوچرخه آمده از — معنی انبارها هنگامی که با دوچرخه در حال حاضر تقریبا خالی است. حتی به عنوان تقاضا شده منفجر شد.

“آنها به معنای واقعی کلمه خرید همه چیز را گفت:” نارنجی چرخه کارمند اد بود. “و آن را به سراسر کشور. بنابراین ما نمی توانیم حتی خرید دوچرخه از تولید کننده. آنها حتی خارج است.”

Pavlisin گفت: این فروشگاه ساخته شده است که 30 تا 40 تعمیرات پستها در طول روز و به فروش می رسد فقط به عنوان بسیاری از دوچرخه های جدید.

“تاپیک میخوام یک پنجره که در آن ما اجرا از دوچرخه,” او گفت:.

یک پدر که برای بازدید از فروشگاه خود را با کودکان و نوجوانان گفت که او نیست تعجب است که بیشتر خانواده های علاقه مند به دوچرخه سواری.

“شما در اطراف خانواده خود را بیشتر, که فوق العاده است” گفت: هنر Ornelas “اما پس از آن نیز شما در اطراف خود, خانواده, بیشتر, بنابراین شما به دنبال جایگزین چیزهایی به انجام است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de