اگر شما پیوست در خانه تناسب اندام جنبش و یا شما به دنبال برای بلوک کردن بچه ها در خانه جدید دفتر این می تواند معامله شما بوده ام به انتظار.

مشترکین جدید جایزه دریافت خواهد شد مجموعه ای از Sennheiser Momentum واقعی بی سیم از earbuds به ارزش 499 دلار زمانی که شما این 12 ماه اشتراک دیجیتال برای تبلیغ.

به سادگی ثبت نام برای 12 ماه دیجیتال دسترسی به تبلیغ.com.au فقط برای $7/هفته اول 12 ماه (حداقل هزینه $364) و شما همچنین می توانید یک جفت از این Sennheiser Momentum واقعی بی سیم از earbuds گنجانده شده است.

خواندن به اندازه کافی است ؟ ثبت نام برای این پیشنهاد در حال حاضر!

آنچه شما دریافت کنید

• 12 ماه اشتراک دیجیتال برای تبلیغ است.com.au

• Sennheiser Momentum واقعی بی سیم از earbuds (RRP $499)

که بیش از 750 دلار از ارزش فقط برای $364!

* حداقل هزینه کل این 12 ماه اشتراک $364 (شرایط اعمال می شود – به عنوان خوانده شده آنها را در اینجا). لطفا اجازه می دهد تا 15 روز کاری برای تحویل از earbuds خود بسته به محل شما.

مشترک شدن در حال حاضر برای دریافت جایزه خود را از EARBUDS!

اضافه کردن تعطیلات آخر هفته, مقالات

ارتقاء این پیشنهاد با پرداخت تنها $99 در صف مقابل از $7.50/هفته اول 12 ماه (حداقل هزینه $489) و شما دسترسی دیجیتال به علاوه تبلیغ و جمعه پست خانه تحویل هر شنبه و یکشنبه برای سال.

در مورد EARBUDS

لذت بردن از اخبار و پادکست با کیفیت بالا, دولت از هنر و تکنولوژی با این Sennheiser Momentum واقعی بی سیم حق بیمه از earbuds.

• ویژه طراحی شده برای تناسب گوش و گرم و نرم و امن

• بلوتوث 5.0 را فعال کنید برای اتصال به تمام دستگاه های خود را

• صفحه لمسی کنترل

• فرمان صوتی دستیار فعال (با استفاده از سیری الکسا یا گوگل در حال حاضر)
• ساخته شده در اکولایزر به فرد صدا را به میل خود

• لذت بردن از چهار ساعت بدون توقف گوش دادن به علاوه اضافی هشت ساعت با جمع و جور شارژ مورد دادن به شما در مجموع از 12 ساعت زمان گوش دادن

• شارژ اتوماتیک: از earbuds خود شارژ لحظه ای که شما قرار داده و آنها را در مورد.

• هوشمند, گوش دادن: صوتی مکث دوم شما حذف یک earbud پس از آن دوباره شروع می شود زمانی که شما قرار داده و آنها را در.

• تاخیر-رایگان صوتی و کامل هماهنگ سازی بین چپ و راست از earbuds

• ‘شفاف شنوایی” نگه می دارد شما آگاه باشید از محیط اطراف خود را به شما اجازه می دهد تا به راحتی گوش دادن و چت کردن بدون نیاز به حذف خود را از earbuds

• ساخته شده برای سبک زندگی فعال از earbuds ساخته شده از بادوام و سخت splash-مقاوم در برابر مواد.

توصیه می شود ارزش خرده فروشی از این earbuds است با قیمت 499 دلار!

در حال حاضر وفادار مشترک? کاربران می توانند خرید خود را در Sennheiser earbuds در قیمت با تخفیف از $325 طریق +پاداش.

ثبت نام برای این پیشنهاد بزرگ در اینجا!

Drown out the home office noise with your Sennheiser wireless earbuds.
media_cameraغرق کردن دفتر خانه سر و صدا خود را با Sennheiser بی سیم از earbuds.

نحوه عضویت در

از آن آسان است برای عضویت در این پیشنهاد شگفت انگیز آنلاین.

ارائه 1

12-ماه دسترسی دیجیتال + جایزه SENNHEISER EARBUDS (RRP $499): 7 دلار در هفته برای 12 ماه. در دقیقه است. هزینه $364.

ارائه 2

12-ماه دسترسی دیجیتال + آخر هفته کاغذ تحویل + جایزه SENNHEISER EARBUDS (RRP $499): $7.50 یک هفته برای 12 ماه اول + $99 در صف مقابل. در دقیقه است. هزینه $489.

* شرایط اعمال می شود — به عنوان خوانده شده آنها را در اینجا.

ارائه 3

دیجیتال تنها: ما آخرین پیشنهاد مقدماتی است $5/month برای 3 ماه اول (حداقل هزینه 5 دلار).

تماس بگیرید و یا تیم

اگر شما نیاز به کمک به, تماس با تیم خدمات مشتری ما برای عضویت در گوشی بر روی 1800 303 241.

تیم ما در دسترس است در ساعت 7 صبح تا 6بعد از دوشنبه تا جمعه و از ساعت 7 صبح تا 11.30 صبح در روزهای شنبه و یکشنبه برای پاسخ به هر گونه نمایش داده شد در ما اشتراک ارائه می دهد.

می خواهید برای مقایسه همه ما اشتراک ارائه می دهد ؟ پیدا کردن آنها را در اینجا.

آنچه که در یک اشتراک

کامل دسترسی دیجیتال

تبلیغ.com.au مشترکین لذت بردن از محدودیت دسترسی دیجیتال به وب سایت ما در تمام دستگاه ها به تجزیه و تحلیل بینش و اخبار از تبلیغ‘s تیم متخصص از نویسندگان و روزنامه.

کمتر تبلیغات

به عنوان یک مشترک شما ببینید در کمتر سرزده تبلیغات و لذت بردن از یک تمیز کننده تجربه خواندن با ما مشترک جدید-تنها حق بیمه قالب داستان. مشترکین همچنین خودکار بر روی فیلم ها به طور پیش فرض فعال. ما در ادامه به رول کردن بیشتر پیشرفت است که سایت ما را برای خواندن آسان تر و سریع تر به بار.

دیجیتال نسخه قابل چاپ

لذت بردن از خواندن روزنامه? با اشتراک شما می توانید دسترسی تبلیغ و یکشنبه به ایمیل چاپ دیجیتال چاپ بر روی کامپیوتر خود را, قرص, و یا تلفن — روزنامه دقیقا به عنوان آن چاپ شده اما در دسترس در دستگاه های دیجیتال. همچنین ویژگی های اضافی دسترسی به گزینه های ساخت آن را حتی ساده تر به عنوان خوانده شده.

مشترک پاداش

ما عضو مزایای برنامه +پاداش در دسترس است تنها به تبلیغ دیجیتال مشترکین. به روز شده ماهانه چک کردن آنچه در دسترس به طور انحصاری به اعضای تبلیغ.com.au/پاداش — شما باید واجد شرایط مشترک برای از گرو در اوردن و دسترسی به این ارائه می دهد.

دسترسی به برنامه ما

تبلیغ برنامه رایگان برای دانلود می باشد اما با یک اشتراک دیجیتال شما باید دسترسی به حق بیمه است که اجازه می دهد تا به شما برای دسترسی به تمام مطالب در این برنامه به عنوان به خوبی به عنوان شخصی را در اخبار و اطلاعیه ها.

علاوه بر منحصر به فرد ما مشترک فقط داستان های این برنامه را می دهد دسترسی به مقاله امروز — محبوب دیجیتال نسخه قابل چاپ تبلیغ — روزانه جدول کلمات متقاطع و سودوکو (جدول اعداد پازل و همه ما پادکست.

فقط رفتن به فروشگاه برنامه اپل یا گوگل فروشگاه بازی برای دستگاه های آندروید برای دانلود آن را به دستگاه شما.

ویژگی های خاص

آن است که آیا ما delicious100 guide to South Australia 100 بهترین رستوران آموزش و پرورش ما, داده های سری یا ما حاشیه مشاور / کاباره مشاور تعامل است که کمک به شما در پیدا کردن بهترین ارزش جشنواره را نشان می دهد به عنوان یک مشترک شما هرگز در از دست ما بزرگترین دیجیتال طرح.

خبرنامه

ما را از اخبار شما — این که آیا شما یک اخبار جستوجوی یک مهره ورزشی و یا یک غذا و شراب خبره ما خبرنامه ایمیل ما بهترین داستان را مستقیما به صندوق پستی خود را. به سادگی را انتخاب کنید که آنهایی که شما انجام و یا نمی خواهید برای دریافت در خبرنامه ما hub. به عنوان یک دیجیتال مشترک شما همچنین دریافت مقاله امروز, دادن به شما یک نگاه اولیه در صفحه اول این روزنامه در صندوق پستی خود را در 5.30 بعد از ظهر روزانه.

SUPERCOACH آمار

SuperCoach آمار گنجانده شده است با هر اشتراک دیجیتال با دادن اطلاعات اضافی آمار و بازیکن پیش بینی به شما لبه در استرالیا محبوب ترین بازی های فانتزی.

پوشش ملی

شما نه تنها دسترسی به تبلیغ.com.au با اشتراک خود را — شما همچنین می توانید دسترسی کامل به دیلی تلگراف (New South Wales), هرالد سان (ویکتوریا) و Courier-Mail (کوئینزلند) وب سایت و چاپ دیجیتال نسخه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net