Broncos’ فون میلر می گوید: او از بهبود COVID-19

Denver Broncos ستاره linebacker فون میلر توییتی پنج شنبه شب که او آزمایش منفی برای coronavirus دو هفته پس از اعلام او تشخیص داده شده بود با COVID-19.

‘œGot نتایج من برگشت. Im ‘منفی’ به صورت Covid-19,’� میلر توییتی.

                                                                                                                                                                                                                       

میلر رفت و با تشخیص خود در آوریل 16, گفته, او می خواست برای نشان می دهد که این ویروس می تواند بر هر کسی حتی یک جوان ورزشکار جهانی در شکل نوک بالا است.

میلر که به آسم مبتلا بود و تحت مراقبت Broncos تیم پزشکان و قرنطینه در منطقه دنور خانه بیش از دو هفته گذشته.

از طریق پخش در Instagram در طول زندگی پیش نویس NFL آخر هفته گذشته میلر ارائه برخی از سرگرم کننده پیش نویس تجزیه و تحلیل از طریق یک N95 ماسک از خانه خود را.

میلر دوم فعال NFL بازیکن به اذعان تست مثبت در طول coronavirus همه گیر است که بیمار بیش از 3 میلیون نفر در سطح جهان و کشته شدن بیش از 230,000 نفر در سراسر جهان از جمله در مورد 63,000 تایید مرگ در ایالات متحده آمریکا

سوپر باول 50 MVP بالاترین-پروفایل آمریکا ورزشکار به اعلام او قرارداد COVID-19. در مارس NBA ستاره کوین دورنت بود که در میان چند تن از اعضای این Brooklyn Nets به تست مثبت است.

                                                                                                                                                                                                                       

لس آنجلس قوچ مرکز برایان آلن گفت: در ماه گذشته که او آزمایش مثبت برای COVID-19 چند هفته قبل از آن. New Orleans Saints مربی شان Payton نشان داد در ماه مارس که او نیز آزمایش مثبت برای ویروس.

قبل از پیش نویس Broncos مدیر جان Elway گفت: “œI هستم افتخار است که فون را در آینده و کمک به همه با جدیت COVID-19 ویروس. آن می رود به شما نشان می دهد که آن می تواند هر کسی. من خوشحالم فون خوب است که خوب است اما همچنین امیدوارم آن را آورده و توجه بیشتر به آن است.�

___

دنبال Arnie Melendrez استاپلتون در توییتر http://twitter.com/arniestapleton

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net