• $143bn بودجه سیاه چاله ترس

جنوب استرالیا کسب و کار در جامعه است “احساس خطر” در چشم انداز دولت فدرال $1500 JobKeeper پرداخت می شود کاهش می یابد و یا از رده خارج قبل از آن شش ماه از تاریخ قطع.

بیش از 43,000 SA کسب و کار اعمال می شود به صورت موقت پرداخت برای کمک به کارکنان پرداخت دستمزد در طول coronavirus shutdown.

خزانه داری فدرال در حال انجام یک بررسی از $130 میلیارد JobKeeper بسته در ماه ژوئن می تواند در پرداخت تجدید نظر اگر استرالیا موفقیت در صاف COVID-19 منحنی همچنان ادامه دارد.

نخست وزیر اسکات موریسون نکرد تغییرات به پرداخت زمانی که خواسته در مورد آن در روز دوشنبه است. اما او گفت: حدس و گمان JobKeeper مقیاس می تواند به عقب و یا قطع قبل از سپتامبر 27 بود “زودرس”.

Prime Minister Scott Morrison was asked about reports the JobKeeper payment could be wound back before September at a press conference on Monday. Picture: AAP
media_cameraنخست وزیر اسکات موریسون خواسته شد در مورد گزارش JobKeeper پرداخت می تواند زخم قبل از سپتامبر در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه. تصویر: AAP

“ما شش ماه به شش ماه برنامه,” او گفت:.

“تاثیر ویروس – چگونه آن را تاثیر در استرالیا در ماه های آینده با بازگشایی اقتصاد – این است که بسیار یک کار در حال پیشرفت است.”

کسب و کار SA اجرایی مارتین Haese هشدار داد در برابر قطع پرداخت اولیه و یا کاهش آن گفت: “JobKeeper است اندکی از اعتماد به نفس است که برگزاری این کشور هم در حال حاضر از لحاظ اقتصادی.

“JobKeeper انجام شده است دقیقا آنچه را که دولت فدرال در نظر گرفته شده آن را به اطمینان حاصل شود که کسب و کارهای بسیاری که ممکن است زنده ماندن در زمان تلاطم و در واقع یک کسب و کار در انتهای دیگر.

“ما خواهد بود نگران اگر نگران نیست اگر آن را به زخم است.”

Business SA chief executive Martin Haese. Picture: Kelly Barnes
media_cameraکسب و کار SA اجرایی مارتین Haese. تصویر: کلی بارنز

SA شورای اجتماعی خدمات اجرایی راس Womersley گفت: اقتصاد ممکن است بازیابی نیست و دولت باید آماده به گسترش JobKeeper و کارجویان پرداخت نشده آنها را قطع زود است.

“ما نیاز به دولت فدرال و ما باید دولت ها در تمام سطوح به آماده به آغوش بدهی برای یک دوره از زمان به آینده به عنوان ابزاری برای کمک به نگه داشتن جمعیت ما موقعیت خوبی برای اشتغال در زمانی که فرصت های شغلی بازگشت,” او گفت:.

وزارت خزانه داری مدلسازی هفته گذشته منتشر شد پیش بینی SA را از دست خواهد داد 87,100 شغل در نیمه اول سال 2020 با توجه به کوروناویروس.

همچنین تخمین زده 55,000 SA مشاغل خواهد بود بهبود از طریق فدرال و دولت های ایالتی’ سه مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی, اقتصاد, که بدان معنی است که در مورد 32,100 جنوبی استرالیا هستند انتظار نمی رود برای به دست آوردن کار در ماه های آینده.

آماده برای راه اندازی مجدد: 55,000 SA کارگران

کاستن از مرحله 1 COVID-19 محدودیت تزریق خواهد $178 میلیون به جنوب استرالیا اقتصاد با 16,500 کارکنان آماده به بازگشت به کار اقتصادی جدید مدل سازی نشان می دهد.

خزانه دار جاش Frydenberg شد و در روز دوشنبه به دلیل دست پایین مازاد بودجه است.

به جای آن او خواهد شد به روز رسانی پارلمان فدرال اقتصادی ضربه از coronavirus بیماری همه گیر.

خزانه ارقام نشان می دهد 55,000 جنوب استرالیا یا سه در پنج کارگران ایستاده بود پایین در نیمه اول سال 2020 پیش بینی می شود در مشاغل هنگامی که تمام سه مرحله از این محدودیت ها برداشته می آیند جولای.

دولت روز دوشنبه لذت می برد, احیای منطقه ای سفر در فضای باز ناهار خوری در کافه ها و رستوران ها, اردو زدن, مزایده اموال و چهره به چهره آموزش.

با این حال اگر جنوب استرالیا نادیده گرفتن توصیه های بهداشتی باعث ممنوعیت به بازگشت آن را هزینه اقتصاد دولت 200 میلیون دلار در هفته است.

Dire federal budget warnings for post-COVID Australia

اقتصاددان Chris Richardson گذاشته است وخیم پیش بینی برای اقتصاد استرالیا طرح ریزی کشور را ببینید دو تا از بزرگترین کسری بودجه در تاریخ خود را به عنوان کشور به حرکت از coronavirus بحران است.

“استرالیایی می دانم که هیچ پول وجود دارد, درخت” آقای Frydenberg بگویید مجلس.

“آنچه ما قرض امروز ما باید پرداخت در آینده است.”

آقای Frydenberg می گوید بازسازی مصرف کننده و کسب و کار, اعتماد به نفس ضروری خواهد بود چرا که این کشور منابع مالی تنها می تواند پایدار “قوی و رو به رشد بازار-رهبری اقتصاد”.

“با $320 میلیارد یا 16.4 درصد از تولید ناخالص داخلی در حمایت مالی تمرکز ما این است که گرفتن این کشور از طریق بحران و موقعیت برای بهبود اقتصاد در طرف دیگر” او گفت:.

– جید Gailberger

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de