کالیفرنیا به قطع $6B در هزینه های پیش بینی 25% شیرجه رفتن در درآمد

ساکرامنتو (CBSLA/AP) — در بودجه منعکس ضربه مالی دولت است که در حال حاضر شاهد از coronavirus همه گیر کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز پنجشنبه پیشنهاد برش $6.1 میلیارد دلار از برنامه های مختلفی در بودجه او می گوید: اولویت آموزش و پرورش عمومی بهداشت عمومی و امنیت عمومی.

پیش بینی برآورد بیکاری به صعود به حدود 25 درصد و درآمدهای مالیاتی را حدود یک چهارم کاهش, او گفت:.

“هیچ چیز دل من می شکند بیش از نیاز به کاهش بودجه” او گفت:. “وجود دارد یک انسان در پشت هر تعداد.”

Newsom قصد دارد به ضربه بزنید و دولت را 16 میلیارد دلار صندوق روز بارانی بیش از سه سال است. همراه با پول از وجوه دیگر او پیشنهاد استفاده از $8.8 میلیارد دلار در صندوق ذخیره برای 2020-2021 سال مالی.

این $203 میلیارد بودجه پیشنهادی پنج شنبه حدود 5 درصد کاهش از سال جاری است.

او حذف یک پیشنهاد به ارائه پوشش مراقبت های بهداشتی به مهاجران بیش از 65 زندگی در شهرستان به طور غیر قانونی که می ایم هزینه حدود 112 میلیون دلار. او به همین ترتیب به دنبال لغو برنامه های دیگر برای گسترش مدیکید.

در مدارس Newsom است که با تکیه بر حدود 4 میلیارد دلار در فدرال coronavirus بودجه به عنوان یک راه برای در آوردن پول بیشتر است.

“COVID-19 موجب شده است تا کالیفرنیا و اقتصاد در سراسر کشور برای مقابله با یک شیب تند و بی سابقه بحران اقتصادی رو به زیان کار عظیم و کمبود درآمد” گفت: Newsom. “بودجه ما امروز نشان می دهد که اضطراری است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de