کالیفرنیا بازگشایی می رود به فاز 2, امکان فروش از “کم خطر” کسب و کار

لس آنجلس (CBSLA) — کم ریسک کسب و کار مانند dealerships خودرو, کتاب فروشی, فروشگاه های ورزشی خوب و مغازه های گل بازگشایی در کالیفرنیا خواهد شد اما مشتریان می آیند ؟

جمعه اولین روز از کالیفرنیا فاز دو از بازگشایی حتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد. ساحل طولانی و لا شهرستان نیز بازگشایی مسیرهای پیاده روی خود را که در آن ماسک در حال حاضر مورد نیاز است و در حال نظارت توسط پارک رنجرز.

اما نه هر کس مشتاق به پیوستن به دیگر مردم در بازگشایی مسیرهای پیاده روی و فروشگاه ها.

“من فکر می کنم بیشتر مردم را برای رفتن به مریض” ورزشکاران Leris Nazaratte گفت. “مردم در حال رفتن به دریافت دیوانه, آنها در حال رفتن به دنبال دستورالعمل به طوری که من فکر می کردم. من فکر نمی کنم ما در حال آماده به بازگشایی نشده است.”

دولت و شهرستان رهبران می گویند که آنها می دانند که خطرات وجود دارد با حرکت رو به جلو است که چرا فاز 2 باز از “کم خطر” کسب و کار است که فروش کالا مانند پوشاک, اسباب بازی, موسیقی, تجهیزات ورزشی, کتاب و گل. آنها می توانند رزومه کاری فروش اما فقط برای منظقه وانت و یا تحویل و مشتریان مجاز در داخل.

“من برای بازگشایی, اما نه همه در همان زمان” ادوین Morate گفت. “بنابراین من فکر می کنم آنچه ما انجام می دهیم خوب است در حال حاضر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de