به نام به سفارش: دیوان عالی کشور آغاز می شود 1st استدلال از طریق تلفن

واشنگتن — آنها مودبانه نوبت در زمان صحبت کردن. نه یک فرزند همسر یا سگ می تواند شنیده شود در پس زمینه. این کنفرانس رفت اما نه در آن حد است.

و با که دادگاه عالی ساخته شده تاریخ دوشنبه, شنیدن استدلال های تلفنی و اجازه می دهد جهان به گوش دادن به زندگی می کنند هر دو برای اولین بار.

                                                                                                                                                                                                                       

استدلال اساسا بالا-مشخصات گوشی بحث با نه قضات و دو استدلال وکلا. جلسه رفت قابل ملاحظه ای هموار و قابل توجه برای یک دادگاه عالی است که جوایز سنت و تنها با اکراه به تغییر آن عمل می کند.

دادگاه عالی تا به حال در ابتدا به تعویق افتاد استدلال در 20 موارد برنامه ریزی شده برای ماه مارس و آوریل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. دادگاه جلسات دیده می شد به عنوان نا امن به خصوص با شش قضات 65 ساله یا مسن تر و در خطر ابتلا به طور جدی بیمار از ویروس. اما قضات در نهایت تصمیم به شنیدن 10 مورد از طریق تلفن بیش از شش روز در این ماه.

در این موارد دادگاه را بشنود شامل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای محافظت از مالیات و دیگر سوابق مالی و اینکه آیا ریاست جمهوری انتخاب کنندگان را به بازیگران خود را در کالج انتخاباتی رای برای نامزد که برنده رای مردمی در دولت خود را.

دادگاه تصمیم تا حدودی مبهم مورد در مورد اینکه آیا وب سایت سفر Booking.com می تواند علامت تجاری نام خود را برای اولین تاخت و تاز کردن به استدلال از راه دور. بیشتر با مشخصات بالا استدلال آمده در هفته آینده.

                                                                                                                                                                                                                       

دوشنبه پیشگامانه جلسه شروع شد و در زمان معمول از 10 a. m. EDT زمانی که مارشال پاملا حرف به نام دادگاه به سفارش و قاضی جان رابرتز اعلام کرد در این مورد.

“Oyez! Oyez! Oyez!” حرف شروع با استفاده از تشریفاتی زبان مورد استفاده در دادگاه. اما او قلم چند کلمه از معمول اسکریپت و مردم را نمی گوید “به منظور جلب نزدیک” و توجه خود را بازتابی از شرایط غیر معمول.

رابرتز خواسته اولین سوال از دولت وکیل اریکا راس بود که با این استدلال که Booking.com نباید اجازه داد به علامت تجاری نام خود را به دلیل آن است که یک اصطلاح عمومی به دنبال “.com.” قضات پس از آن پرسش و پاسخ منظور از ارشد به جای آن از حد معمول رایگان-برای-همه سریع آتش سبک است که سوالات پرسیده شده در دادگاه. که به معنای عدالت برت Kavanaugh که پیوست دادگاه در سال 2018 رفت و آخرین.

یکی خفیف تعجب آمد در اوایل استدلال که رابرتز گذشت بازجویی به دادگستری کلارنس توماس که یک بار رفت و 10 سال بین پرسش و گفته است که او فکر می کند همکارانش فلفل وکلا با بیش از حد بسیاری از. اما در این قالب توماس صحبت کرد تا پرسیدن سوال از هر دو وکلا. این اولین بار در بیش از یک سال است که او تا به حال یک سوال پرسیدم.

                                                                                                                                                                                                                       

اشکالات جزئی بودند. در یک نقطه و عدالت Stephen Breyer خط به طور خلاصه درهم. در یکی دیگر از زمانی که سوال شده بود گذشت به عدالت Sonia Sotomayor وجود دارد یک مکث طولانی و رئیس دادگستری گفت: نام او برای بار دوم قبل از صدای او شنیده شد. “متاسفم, رئیس,” او گفت: قبل از آغاز او سوال.

چند تن از قضات گفت: “صبح به خیر” به وکلا تلفن مطلوبی ندارد و اغلب شنیده می شود در دادگاه. و رابرتز گاهی اوقات interjected به نگه داشتن چیزهای در حال حرکت گفت: “با تشکر از شما مشاور” هنگامی که او می خواست راس یا Booking.com وکیل لیزا Blatt به توقف صحبت کردن به طوری که او می تواند حرکت به بعد عدالت است.

“این یک اصل اساسی از قانون علامت تجاری است که هیچ حزب می تواند به دست آوردن یک علامت تجاری برای یک اصطلاح عمومی مانند “شراب’ ‘نخ’ یا ‘دانه'” راس گفت: قضات اشاره آنها را به یک سال 1888 دیوان عالی کشور مورد که در آن قضات حکم داد که اضافه کردن یک کلمه مانند “شرکت” یا “Inc.” به یک اصطلاح عمومی را ندارد آن را واجد شرایط به عنوان علامت تجاری.

برخی از این مبادلات شد, اهل تفریح و بازی به عنوان اتفاق می افتد از زمان به زمان در دادگاه. Breyer استفاده می شود pizza.com و cookies.com به عنوان نمونه از وب سایت ها و مورد بحث با Blatt جستجو در اینترنت برای کاغذ توالت.

تمام گفته استدلال در زمان حدود یک ساعت و 15 دقیقه کمی بیشتر از ساعت مقرر در دادگاه.

یک عنصر از صبح که شد واقعا متفاوت بود و مخاطبان است. در حالی که دادگاه دارای تنها حدود 500 نفر و اعضای عمومی که می خواهید یک صندلی را به خط در خارج از دادگاه عالی قبل از طلوع آفتاب, یک ناگفته تعداد زیادی از مردم در هر نقطه از جهان می تواند گوش دادن به دوشنبه استدلال که جریان عمومی توسط رسانه ها.

این آزمایش می تواند در سوق دادن دادگاه به طور معمول livestream استدلال خود را. و یا آن را فقط می تواند فوق العاده استثنا به دادگاه پایدار مخالفت با گسترش مخاطبان است که می شنوید اگر نه ببینید کار خود را زندگی می کنند.

دنبال AP دادگاه عالی خوراک توییتر در https://twitter.com/APCourtside. و دیوان عالی کشور خبرنگاران را علامت شرمن در https://twitter.com/shermancourt و جسیکا Gresko در https://twitter.com/jessicagresko.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de