(CBS محلی)- فصل NFL هنوز چند ماه دور اما تیم ها و لیگ در حال آغاز به سطح شیب دار تا آماده سازی خود را به عنوان ما وارد ماه های تابستان. CBS در حال ساخت خود را آماده سازی و همچنین استقبال از جانباز NFL تحلیلگر چارلز دیویس به پخش غرفه برای فصل آینده.

“من تحسین چارلز به عنوان یکی از بهترین NFL تحلیلگران در هوا گفت:” تهیه کننده اجرایی NFL on CBS و رئیس CBS Sports McManus, در بیانیه ای. “ما هیجان زده به عضویت CBS ورزشی و تقویت ما در حال حاضر و با استعداد NFL ON CBS پخش تیم. جفت شدن چارلز با ایان عقاب را تقویت خواهد کرد و فهرستی از ما و ما به جلو نگاه به این تیم یکی از بهترین تلویزیون است.”

دیویس گذشته را صرف پنج فصل پوشش لیگ تمام وقت به صورت فاکس در پخش غرفه بود تا به شده است در اطراف فوتبال در نقش های مختلف از زمان خود را به عنوان دفاعی در دانشگاه تنسی است.

“پس از رشد تا تماشای نمادین CBS Sports, و در حال حاضر بخشی از این خانواده من نمی تواند بیشتر هیجان زده,,” دیویس گفت:. “من شده است پر برکت در سراسر زندگی حرفه ای من به کار با برخی استثنایی play-by-play پخش و رفتن به محل کار با ایان عقاب همچنان بزرگ من ثروت است.”

دیویس به ارمغان می آورد ثروت از دانش از نه در فوتبال بلکه کالج بازی به پخش از غرفه داشتن به عنوان روباه منجر کالج تحلیلگر فوتبال در سال از جمله شناسنامه ملی قهرمانی بازی ها را از 2007-09.

دیویس باقی می ماند متصل به کالج بازی از طریق کار خود را با ارشد کاسه و NFL ترکیب خدمت به عنوان بخشی از NFL شبکه پوشش زنده این پیش نویس از سال 2007.

او ارائه خواهد شد تجزیه و تحلیل و تفسیر در سراسر CBS Sports سیستم عامل از جمله CBS Sports, شبکه CBS Sports HQ و CBS Sports سیستم عامل های دیجیتال در شبکه های پوشش NFL و فوتبال کالج است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de