CFS رئیس عاطفی نامه سرگشاده به جنوب استرالیا

  • سوابق ممکن است سقوط به عنوان SA پلیس خیساندن
  • تمام دیجیتال دسترسی: $1 برای اولین بار در 28 روز

یکی از SA بدترین bushfire فصل در ضبط به پایان می آید امشب, جمهوری, کشور آتش نشان عاطفی ضمن تشکر از جامعه برای حمایت خود را.

در نامه سرگشاده ای به این تبلیغ CFS رئیس علامت گذاری جونز پرداخت ادای احترام به داوطلبان که “قرار دادن زندگی خود را در خط” برای حفاظت از جوامع محلی.

“با تشکر نیز باید به جنوب استرالیا جامعه ای که توجه ما پیام های هشدار دهنده و … آماده خانه های خود را در برابر bushfire تهدید,” او گفت:. “برای دیدن سخاوت به ما آتش نشانان به خصوص در روز کریسمس به ارمغان آورد گرما به قلب من است.”

اما فصل پر بود از ویرانی این ادعا سه زندگی می کند و در مجموع سوزاندن حدود 200000 هکتار از زمین.

“متاسفانه بیش از حد بسیاری از خانه از دست داده بودند با مجموع 179 سوخته در این فصل بسیاری به سادگی به دلیل شدت آتش سوزی” آقای جونز نوشت.

“این CFS تلخی حسرت آن دسته از ضرر و زیان و از دست رفتن غم انگیز سه جنوب استرالیا در بدترین خطر آتش سوزی شود.”

برای بسیاری از دولت 2019/20 خطر آتش سوزی شروع فصل چند هفته در اوایل ماه اکتبر گذشته و در ماه نوامبر با توجه به شرایط خشک بیش از زمستان است.

آن را رسما نتیجه در نیمه شب امشب به پایان رساندن وحشتناک شش ماه است که برای اولین بار شاهد آتش سوزی در پورت لینکلن و Yorketown در ماه نوامبر.

ویرانگر blazes سپس پاره از طریق Cudlee نهر و در جزیره کانگورو در ماه دسامبر و ژانویه.

متاسفانه معروف بوش خلبان کیر Lang و پسر کلیتون کشته شدند در جزیره کانگورو پس از رون Selth از دست داده و زندگی خود را در Cudlee نهر bushfire.

“آن سه زندگی از دست رفته به bushfires در این سال سه بیش از حد بسیاری از” آقای جونز گفت.

CFS خدمه ادامه کار سخت خود را با کمک به مدیریت دولت در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

SA Bushfires: Eerie video reveals Adelaide Hills fire by night

این smouldering مانده از عمده bushfire در Piney ریج جاده Brukunga ایجاد یک صحنه فراموش نشدنی زیر عمده آتش سوزی در سراسر SA.

CFS رئیس علامت گذاری جونز کامل نامه:

این 2019/20 خطر آتش سوزی فصل رسما پس از اتمام در نیمه شب امشب نهایی یکی از شلوغ ترین فصل در تاریخ ما است.

این CFS واقعا شروع فصل ما در ماه سپتامبر بیش از یک ماه قبل از خود ما فصل رسما آغاز شده است, به عنوان وحشتناک شروع فصل در کوئینزلند و ولز جنوبی جدید دیدم محلی خدمه کشیده به محدودیت های خود را.

بیش از سه ماه آینده تا بعد از کریسمس CFS اختصاص داده شده بیش از 1300 داوطلب آتش نشان و حادثه پرسنل مدیریت برای کمک به این دو کشور جنگ بی سابقه bushfires.

متاسفانه این تنها شروع از تلاش های ما در این فصل با خود ما آتش سوزان در شرایط فاجعه بار در نزدیکی پورت لینکلن و Yorketown در ماه نوامبر و به دنبال آن آتش سوزی بزرگ در Cudlee نهر و در جزیره کانگورو در ماه دسامبر و ژانویه. اینها تنها تعداد انگشت شماری از هزاران نفر از آتش سوزی ما CFS داوطلبان با حضور در سراسر آتش فصل با آتش سوزی های بزرگ در هر منطقه از Keilira در جنوب شرق Coonalpyn, Miltalie روی ایر شبه جزیره و متاسفانه بیش از حد بسیاری از دیگران به نام.

type_quote_start

من از صمیم قلب امیدوارم که بیشتر از زمان عادی خواهد شد و پس از Coronavirus بحران گذشته است اما در جنوب استرالیا می توانید مطمئن باشید که آن آتش نشانان باقی می ماند آماده و در دسترس برای پاسخ به تماس برای کمک به هر چه چالش هایی مواجه هستیم.

type_quote_end

من در زمان نقش رئیس در ماه اکتبر سال گذشته بود و بسیار به سرعت تحت تاثیر قرار توسط حرفه ای و تعهد ما بسیاری از داوطلبان است. در این سال خاص در آنها به مقدار بسیار زیادی از زمان خود قرار داده و زندگی خود را در خط و سخت کار می کرد تا نه تنها به حفاظت از جوامع محلی اما سفر در سراسر جنوب استرالیا و بین ایالتی برای کمک به دیگران.

با تشکر همچنین باید به جنوب استرالیا جامعه ای که توجه ما پیام های هشدار دهنده در ابتدای فصل و آماده خانه های خود را در برابر bushfire تهدید. متاسفانه بیش از حد بسیاری از خانه از دست داده بودند با مجموع 179 سوخته در این فصل بسیاری به سادگی به دلیل شدت آتش سوزی است. این CFS تلخی حسرت آن دسته از ضرر و زیان و از دست رفتن غم انگیز 3 در جنوب استرالیا در بدترین خطر آتش سوزی شود.

جامعه نیز گوش و عمل زمانی که ما با صدور پیام های هشدار. آن سه زندگی از دست رفته به bushfires در این سال سه بیش از حد بسیاری از. اما من خدا را شکر که ما قادر به ارائه به موقع و دقیق هشدار به جوامع نهفته به طوری که آنها می تواند در تصمیم گیری های امن برای خود و خانواده خود را.

با تشکر از شما نیز به جوامع برای حمایت از ما و هر یک از دیگر در طول آتش سوزی. برای دیدن سخاوت به ما آتش نشانان به خصوص در روز کریسمس به ارمغان آورد گرما برای قلب است. با تشکر از شما به تمام کسانی که از آن زمان تا به حال پخت و فروش و جمع آوری اعانه و یا به سادگی اهدا به CFS پایه و اساس است. که پول را به سمت حمایت از داوطلبان ما در زمان نیاز است.

اخبار بیشتر:

فوتبالیست می تواند ایستادگی کردن بیش از AFL هاب طرح

دراماتیک فیلم از CBD پشت بام دستگیری

چین وقفه وزیر ترکیه در کنفرانس مطبوعاتی

من همچنین می خواهم برای تشکر از CFS کارکنان و حمایت از سازمان های SA شهری خدمات آتش SA دولت خدمات اورژانس وزارت محیط زیست و آب SAPOL و همه سازمان های دیگر که کمک کرده است.

این قابلیت برای آن دسته از کارکنان به کار و ارائه نتایج عهد به توانایی های خود است. در حال حاضر ما در حال ادامه برای کمک به جنوب استرالیا در حال جاسازی شده در دولت فرمان مرکز بهداشت مدیریت COVID-19 همه گیر در این دولت است. تنها چند روز پس از درخواست در آمد از طریق تیم ما شد و در سا بهداشت برای حمایت از آنها را به عنوان آنها در مواجه با بهداشت و درمان اضطراری از ناشناخته مقیاس و مدت. ما می دانستیم که هر چیزی که ما می تواند انجام دهد برای حمایت از آنها به عنوان کنترل آژانس تا به حال به یک چیز خوب است.

البته کار به اینجا ختم نمی شود. داوطلبان ما همچنان به حضور در ساختار آتش سوزی, مواد خطرناک, حادثه, جاده, تصادفات و کمک به سازمان های دیگر به کار خود ادامه می دهد.

من با تشکر از آنها را برای خود شگفت آور تلاش و اصرار جامعه به ادامه تمرین ایمنی و آتش که ما را به حرکت ماه های زمستان و مراقب باشید در جاده های ما.

من از صمیم قلب امیدوارم که بیشتر از زمان عادی خواهد شد و پس از Coronavirus بحران گذشته است اما در جنوب استرالیا می توانید مطمئن باشید که آن آتش نشانان باقی می ماند آماده و در دسترس برای پاسخ به تماس برای کمک به هر چه چالش هایی مواجه هستیم.

– علامت گذاری جونز

رئیس

SA کشور خدمات آتش نشانی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net