قبل از coronavirus همه گیر تعطیل بیس بال مارس 12, توله شروع چرخش بود و در حال سقوط را به محل.

مدیر جدید دیوید راس هرگز به اطراف کردم رسما اعلام سفارش بود اما به دنبال مانند یو درویش در شماره 1 اسلات به دنبال کایل Hendricks, جان لستر و خوزه Quintana.

                                                                                                                                                                                                                       

منشی, بود, شروع, شغل های قفل شده را قبل از بهار, آموزش باز اما شماره 5 نقطه بود تا برای grabs.

با رشد خوش بینی بیس بال خواهد بود آموزش بازگشت در ماه ژوئن و بازی کردن بازی ها در ماه جولای مسابقه نهایی شروع کار در حال رفتن به سر.

تایلر Chatwood بود راحت منجر شود که توله رفتگان آریزونا و کهنه right-hander انتظار می رود که در نهایت به ضرب و شتم یک بسته از رقبا به رهبری الک آسیاب و تبلیغ چشم انداز Adbert Alzolay.

“او خود را در یک نقطه خوب بود که نقش” توله تبادل مربی تامی Hottovy گفت: از Chatwood.

زمانی که او در سمت چپ رشته کوه های راکی پس از 2017 فصل و امضا سه سال $38 million رایگان-عامل قرارداد با توله Chatwood شد به عنوان یک پارچ شروع.

او در چرخش است در سال 2018 اما 30 ساله پارچ در نهایت از دست داده و کار خود را در حالی که رفتن 4-6 با 5.30 عصر. Chatwood همچنین led لیگ های عمده ای با 95 پیاده روی با وجود پرتاب فقط 103⅔ نوبت.

                                                                                                                                                                                                                       

این یک فاجعه اولین بازی با توله اما نه از دست دادن کامل.

“من فکر می کنم که بد سال واقعا به من کمک کرد” Chatwood گفت. “این می تواند یکی از دو راه. شما می توانید اخم روی آن و احساس بد برای خودتان و یا شما را به بازگشت به اصول اولیه و بازسازی برخی از مسائل ریز لحن آن است. سال گذشته نوع پایه آن است. و این offseason من قادر به ساخت آن است.

“من احساس می کنم مانند این است که بهترین نقطه من تا کنون بوده است در مکانیک پرتاب و همه چیز.”

Chatwood رفت 5-3 با 3.76 عصر آخرین فصل در 38 ظاهر از جمله 5 نقطه شروع می شود.

در حالی که برش پیاده روی مجموع به 37 در 76⅔ نوبت Chatwood به دست آورد اعتماد به نفس خود را پس از این همه ستاره و 1-2 با 2.84 عصر و 38 strikeouts در 31⅔ نوبت.

“من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از پتانسیل بکر,” Chatwood گفت. “در حال حاضر احساس می کنم مثل این است که بهترین من تا کنون بوده است. من قادر به راه اندازی زمین.”

قبل از بازی بود متوقف شد Chatwood ساخته شده 4 کاکتوس لیگ شروع می شود برای توله بود و 1-0 با 1.86 عصر. بیشتر تشویق او تا به حال 11 strikeouts و تنها 2 پیاده روی در 9⅔ نوبت.

“زمانی که من در اینجا امضا سه سال پیش (شروع شد) تمام نقطه” گفت: Chatwood که رایگان است-عامل واجد شرایط در پایان فصل است. “این چیزی است که من تمام حرفه ای. سال گذشته سخت بود اما راه من تن به تن در پایان سال احساس می کنم مثل من راه اندازی برای یک سال خوب در این سال است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de