امن تر در خانه جهت جلوگیری از دنور آشپز هارولد Simms از نشان دادن مهارت های خود را در یک رستوران این روزها اما شما می توانید یک طعم و مزه آنها را در تلویزیون که در آن او فقط موفق به کسب $10,000 در پخته شده با شاهدانه.

ماجول مشغول به کار بود تا حد زیادی به عنوان یک آشپز شخصی پخت و پز شام در خانه های خصوصی که Netflix بکشد با او تماس در سال گذشته برای دیدن اگر او علاقه مند بود در رقابت در یک نمایش جدید بر اساس شاهدانه حاوی چالش های پخت و پز. اگر چه او قسمت به ضرب گلوله کشته شد آخرین ماه ژوئن ماجول تا به حال صبر کنید تقریبا یک سال قبل از او می تواند به دوستان خود که او برنده دور دوم پخته شده با شاهدانهکه فقط پخش در پایان ماه آوریل است.

میزبانی توسط خواننده Kelis (که میلک شیک به ارمغان آورد تمام پسران به حیاط در سال 2004) و آشپز چرم ستررس هر پخته شده با شاهدانه قسمت چاله سه سرآشپزها در برابر یکدیگر در آوردن اضافی مشهور قضات به آزمون از شرکت کنندگان’ غذا, دوره های اصلی و دسر حاوی عصاره CBD و THC.

در قسمت ماجول که خانواده ریشه در کامرون هیجان زده بود به نمایش گذاشتن فرهنگ دستکمگرفتهشده عطر و طعم است که او را توصیف به عنوان الهام بخش جنوبی مواد غذایی است.

“خانواده من است که از جنوب کارولینای شمالی و تگزاس — اما ما از بسیاری از حفاری را به دو یا سه نسل پیش ما در بر داشت بسیاری از خانواده ما از هر دو طرف در آمد از کامرون” Simms توضیح می دهد. “شما شروع به خاموش شدن عمومی و سپس شما را تبدیل به یک متخصص. من غذا خوب بود اما تا به حال هيچ كس به آن است. من تا به حال به خانه در بر آنچه من چیزی بود [و] آشکار به من چه نزدیک آفریقایی به جنوب مواد غذایی است.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

برای نشان دادن ماجول شلاق تا غرب آفریقا گشت و گذار و چمن (پوست قهوه ای روغن در ribeye هشت پا سوخته, سوخته سبزیجات با “سیاه و سفید” سس باربیکیو و نخود akara) آفریقای شمالی بره (حاوی روغن آووکادو در بره مالیده و در حریصا فلفل و رب را با آبش collards و بز-پنیر ماست Yemenite zhug سس و مرکبات-گل مخلوط) و pâte à choux ساخته شده به نگاه مانند تخم مرغ از مردم izulu پرنده با یک میوه شور purée و حاوی کرم های سنگین و شیر نارگیل.

ستررس لذت می برد بره تا آنجا که او در زمان فوق العاده shank به میزبانی صندلی بدون شرمندگی chowing در حالی که انتقال به دسر دور. پس از ماجول را izulu تخم مرغ wowed tastebuds خود را یک بار دیگر Kelis و ستررس اعطا ماجول پیروزی و همچنین به عنوان $10,000.

“هارولد باز مغز من تا به غذا من احتمالا نمی خواهد نظم و طعم من احتمالا انتظار می رود. شاهدانه شد کمک به آن” Storrs گفت: در نشان می دهد.

دنور مواد غذایی صحنه است که هیچ چیز به مسخره در, اما کوه های راکی سرآشپزها هنوز در تلاش برای ایجاد یک علامت در ملی نقشه. اگر چه نه لزوما خاص فرهنگی, آشپزی, شاهدانه حاوی مواد غذایی است که یک فرصت برای کلرادو سرآشپزها به سرمایه گذاری در تاریخ دولت با گیاه ماجول می گوید. (اسکات Durrah دیگر محلی آشپز برنده مشابه شاهدانه حاوی رقابت پخت و پز در VICELAND نشان می دهد بونگ Appétit در 2019.)

“شما متفاوت غذاهای منطقه ای بر اساس جایی که شما در حال آیا آن را کباب یا همبرگر. هنگامی که آن را coms به دنور آن را نوعی یک چیز درهم و برهم. من می دانم که ما باید سبز شیلی اما هیچ کس از آینده ژاپن سعی کنید سبز شیلی” او می افزاید. “این همه در مورد pivot. همه چیز در مورد پیدا کردن آنچه شما می توانید به بهترین توانایی های خود را. … من می خواهم به استفاده از را به عنوان مقدار ماده گیاهی که ممکن است زمانی که من کوک [با شاهدانه]. من سعی کنید برای جلوگیری از استفاده از استخراج; آن را مانند خود را ساخت سس در مقابل خرید از فروشگاه.”

به علاوه به عنوان ماجول اشاره “بازار مرتب از آب گرفتگی با همان رقابت پخت و پز نشان می دهد.”

در حالی که کلرادو قوانین ماری جوانا در حال حاضر ممنوعیت فروش حشیش حاوی مواد غذایی در خارج از داروخانه ماجول در حال چرخش خصوصی شام و وعده های غذایی خود را از طریق آشپز شخصی خدمات Harold برای استخدام. و بله, شاهدانه حاوی گزینه های ناهار خوری در دسترس هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de