و بازدید در آینده نگه دارید. دو بیشتر تلفات از coronavirus شد فقط نشان داد: Cherry Creek جشنواره هنر و جشنواره قایق اژدها که هر دو برنامه ریزی شده بزرگ جشن سالگرد این سال نگه نمی وقایع در سال 2020 است.

در اوایل این هفته PrideFest اعلام کرد این بود که مجازی در ماه ژوئن و گریلی رم نخواهد بود stampeding به کلرادو شمالی در ماه آینده ،

در آوریل 29, CherryArts اعلام کرد که آن را لغو سیامین سالانه Cherry Creek, جشنواره هنر بود که در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 3 تا 5 ژوئیه.

“آن را با غم و اندوه بزرگ است که ما به اشتراک گذاری این تصمیم دشوار ساخته شده توسط CherryArts هیئت مدیره به لغو 2020 Cherry Creek, جشن هنر” گفت: تارا Brickell مدیر اجرایی و مدیر عامل شرکت گیلاس هنر در اعلام لغو. “این تصمیم پس از هفته مراقب شور و مشورت در مورد به چالش کشیدن و در حال تحول اثرات COVID-19 و مطلع شد توسط شهر دنور و ایالت کلرادو مقامات بهداشت عمومی. به عنوان یک رویداد است که متکی بر منطقه ای و ملی سفر از هنرمندان و میزبان بیش از 330,000 مردم ما با اعتماد به نفس این است که بهترین تصمیم برای اطمینان از ایمنی از هنرمندان و جامعه ما در طول این زمان از اجتماعی فاصله.”

در سی امین جشن سالگرد منتقل شده است به جولای 2-4, 2021; هنرمندان juried به 2020 نشان می دهد خواهد شد که گزینه های شرکت کننده در این رویداد و یا دریافت هزینه کامل برای این سال و پس از آن داشتن فرصت برای درخواست مجدد در سال آینده. در ضمن غیر انتفاعی CherryArts ادامه خواهد داد در طول سال فعالیت های آن حمایت مالی در ارتباط با جشنواره از جمله مجازی هنر فروشگاه که در آن شما می توانید خرید به کار جشنواره هنرمندان (با درآمد حاصل از رفتن به هنرمندان) و آموزش صفحه برای دانش آموزان و خانواده ها است. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در CherryArts.org.

کلرادو جشنواره قایق اژدها شده اند که خود را جشن بیستمین سالگرد در اسلوان دریاچه از تاریخ 25 ژوئیه از طریق جولای 26, اما CDBF هیئت مدیره نشان داد در 28 آوریل که میزبانی این رویداد را سال: “این مهم است که ما اولویت بندی بهداشت و سلامت ایمنی و رفاه جامعه ما در طول این بی سابقه بار. این تصمیم ساخته شده بود و نه آرامی. ما امیدواریم که به ما جشن سالانه و آسیایی, آسیایی, میراث آمریکا در 2021.”

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این جشنواره را “نگه داشتن قایق های شناور” در مبارزات انتخاباتی cbdf.org.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de