لس آنجلس (CBSLA) — برخی از لس آنجلس ساکنان مشتاق به بازگشت به روال منظم از رفتن به خانه ،

مردم را انتخاب کنید که برای حضور در کلیساها و دیگر نهادهای دینی به عنوان راه خود را از مقابله با مبارزات — که بسیاری از آنها را می توان با افزایش این بیماری همه گیر کوروناویروس — قادر به دسترسی به امکانات همان راه آنها یکبار هم قبل از همه گیر پس از کلیساها در نظر گرفته غیر ضروری در معرض خطر محیط توسط دولت است.

مرتبط با: کالیفرنیا اجازه می دهد تا بخش خرده فروشی به آغاز بازگشایی برای انتخاب کنید تا سفارشات به عنوان اوایل به عنوان جمعه

با توجه به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom طرح بازگشایی دولت افتتاح مکان عبادت آبشار در فاز 3 از کالیفرنیا بازگشایی طرح که هنوز هم می تواند ماه به دور است.

صندل کلیسا در کنار رودخانه به رهبری کشیش دن Zimbardi است در تماس با فرماندار به تجدید نظر.

“ما درخواست شما را به یک نگاه در طرح ما,” او گفت:.

کلیسا معتقد است که آنها با خیال راحت می توانید باز کردن درهای خود را به محله های کشیش نشین خیلی زودتر توسط الزامی ماسک گرفتن درجه حرارت و صندلی هر کس شش فوت از هم جدا.

کشیش گفت: در میان این تغییرات آنها را انتخاب کردن را شامل تمیز کردن مداوم مارک pews و نه عبور در اطراف سطل برای اعضای کلیسا به یک ارائه.

طرح خود را نیز شامل جسمی فاصله گرفتن خانواده ها با فرزندان جوان در افراد مسن و دیگران در خطر ابتلا به بیمار در اتاق های جداگانه.

امن تر-در-خانه دستورالعمل اعمال به کل ایالت کالیفرنیا است.

Zimbardi می گوید او امیدوار است که کلیسا قادر خواهد بود برای بحث در مورد پیشنهاد خود را با فرماندار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de