پاسادنا (CBSLA) — هر کسی که صرف هر مقدار زمان کلرادو بلوار داند که چرا جذاب کشش از جاده ها است که شناخته شده به عنوان شهر پاسادنا.

اما با هیچ پایانی در چشم برای لس آنجلس را امن تر در خانه سفارش تعدادی از رستوران های محلی را توقیف و حتی بیشتر به ادامه مبارزه است.

“این بسیار دشوار است در کسب و کار به حداقل می گویند” AJ Sacher, مدیر عملیات در بارنی Beanery گفت.

به همین دلیل Larry Wilson در Pasadena Star-News می خواهد برای بالا بردن امکان خاموش کردن کلرادو بلوار به ترافیک ماشین که آن را در حال حاضر هر سال برای افزایش رژه.

“جلوگیری از ترافیک این رستوران قرار داده و از خود جداول و چتر” ویلسون گفت:. “و درمان آن را مانند یک اروپایی یا مکزیکی پلازا.”

عمل است و هیچ چیز جدیدی در Southland با سانتا مونیکا سوم خیابان تفرجگاه و Fiesta برادوی در مرکز شهر لس آنجلس است. لاگونا بیچ است و حتی با توجه به مشابه حرکت می کند.

و در پاسادنا ویلسون امیدوار شهرستان سالن را حداقل در نظر گرفتن این ایده و Sacher گفت: این شهرستان می تواند حتی شروع با اجازه دادن میز و صندلی در یک بسته کوچه قبل از بستن خیابان.

“این اجازه می دهد برای باز هوا محل برای ما برای خدمت به مشتریان و شاید برای مشتریان به احساس کمی راحت تر بیرون رفتن” Sacher گفت.

وقتی پرسیده شد که در مورد پتانسیل طرح شهردار تری Tornek گفت: به تماس های قدیمی پاسادنا مدیریت منطقه که بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de