ما چه ورزشی کارکنان می گویند در حالی که انتظار برای این بازی به ادامه.

من احساس امن رفتن به فروشگاه مواد غذایی و توالت-کاغذ راهرو است که احتمالا خطرناک ترین محل در آمریکای امروز است. بنابراین بله من احساس امن برای رفتن به کار در یک رویداد ورزشی.

                                                                                                                                                                                                                       

— Barry Rozner

من احتمالا می خواهم به خجالتی و دور از یک بسته بندی-خانه وضعیت. اما اگر آنها را نمیفهمد یک راه برای نگه داشتن چیزهای در حدود 50 درصد ظرفیت من می خواهم خوب با آن است.

— مایک مک

بله. به عنوان طولانی به عنوان coronavirus نمی آید به عقب با انتقام وجود دارد راه را به طرفداران امن است. اجازه می دهد حدود 5000 تا 10000 طرفداران به ایالات مرکز Allstate Arena زمینه انوری و Comiskey پارک (با عرض پوزش — نرخ تضمین شده زمینه) و هر کس نیاز به پوشیدن ماسک. گسترش زمانی که مردم می توانند وارد چاپ محدوده زمانی مانند 6 تا 6:20 p. m. در هر بلیط. من می خواهم که بدون رزرو در مورد حضور در یک رویداد تحت آن شرایط.

— جان Dietz

من حدس می زنم ماه ژوئیه یا اوت پاسخ من خواهد بود اما همه چیز بیش از حد مایع. مبارزه با کروناویروس یک ماراتن است نه یک مسابقه (ورزشی کلیشه). در دو تا سه ماه چه اقدامات احتیاطی را در محل در ballparks و استادیوم? خواهد ماسک شود ؟ آیا ما در نهایت احساس بی خطر است ؟ نمی دانم.

— جو اگویلار دو لا فرانترا

من نمی خواهد احساس امنیت حضور یک حرفه ای و یا دانشگاهی رویداد در پاییز مگر اینکه قابل توجهی اقدامات احتیاطی گرفته شد. شاید من می خواهم نظر حضور با ماسک مورد نیاز و مناسب فاصله. در غیر این صورت احتمالا نه … به خصوص اگر من تا به حال به پرواز به حضور در.

                                                                                                                                                                                                                       

– کوین Schmit

من مطمئن نیستید. من به طور معمول پرتاب احتیاط به باد و امید برای بهترین و اجازه دهید من قانون اساسی همه چیز از مرتب کردن اما این بار جمعیت زیادی به نظر می رسد بیشتر شوم. (من سالانه حضور معجزه و امر را به طور جدی در نظر بگیرید که در این سال اگر آن را شد برگزار می شود.) اما من قطعا پوشش high school sports اگر آنها در!

— دیو Oberhelman

من ممکن است اگر دولت ما انجام داده امن و سه فاز بازگشایی هر CDC دستورالعمل. به نظر می رسد ما یک راه طولانی از آن نقطه.

— جری Fitzpatrick

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de