دانشکده DuPage حرفه ای نوشتن برنامه گواهی به تازگی موفق به دریافت دیانا هکر برجسته برنامه های به زبان انگلیسی از جایزه ملی دو سال کالج زبان انگلیسی انجمن شورای ملی معلمان زبان انگلیسی.

اسپانسر شده از طرف TYCA و کتاب درسی ناشر بدفورد/سنت مارتین سالانه جایزه افتخارات دو سال کالج معلمان و کالج ها برای نمونه از برنامه های است که به منظور افزایش دانش آموزان, یادگیری, کمک به آنها برای رسیدن به خود, آموزشی, حرفه ای و اهداف شخصی.

                                                                                                                                                                                                                       

این جایزه به رسمیت می شناسد و برنامه های که منعکس کننده حساسیت به نیازهای متنوع دانش آموزان دارای استراتژی های نوآورانه برای بهبود یادگیری دانش آموز و نشان دادن شواهد از مثبت نتایج دانش آموز.

“ما هیجان زده به رسمیت شناخته شود این تمایز” گفت: دانشیار استاد زبان انگلیسی Steven Accardi. “این نشان می دهد که کالج نوشتن برنامه مطالعات هم نشان دهنده روند فعلی در فصاحت و بلاغت و نوشتن بلکه منجر ملت در نحوه ارتباط ما که دانش علمی با دانش آموزان و جامعه است.”

ارائه شده از طریق کالج نوشتن مطالعات برنامه 18-اعتبار حرفه ای نوشتن برنامه گواهی می آموزد دانش آموزان برای برقراری ارتباط به طور موثر به انواع حرفه ای مخاطبان از جمله کسب و کار, دولت بهداشت و درمان, صنعت, غیر انتفاعی و فن آوری است.

تشکیل در سال 1911 به NCTE اختصاص داده شده به بهبود آموزش و یادگیری زبان انگلیسی و زبان هنر از کودکستان تا دانشگاه, از طریق سطح دکتری.

                                                                                                                                                                                                                       

یک گروه در داخل NCTE, TYCA به ارمغان می آورد با هم معلمان متعهد به آموزش و مطالعه زبان انگلیسی در دو سال کالج و پیشرفت حرفه ای و همچنین ارائه یک ملی صدا برای کالج های دو ساله.

Accardi گفت که چه مجموعه COD برنامه جدا از سایر دانشگاه های یکپارچه سازی برنامه درسی با نوشتن حرفه ای سری سخنرانی و برنامه های هیئت مشورتی.

“دانش آموزان دوره خود و منافع منعکس شده در این سری سخنرانی,” او گفت:. “اعضا از سری سخنرانی پیوستن به ما مشورتی هیئت مدیره فراهم می کند بازخورد به دانش آموزان ما و برنامه های ما. این نوآورانه استراتژی هماهنگی دانشجویان و اساتید حرفه ای در بهبود یادگیری دانش آموز تقویت برنامه های ما و منافع ما و جامعه است.”

اطلاعات بیشتر در مورد حرفه ای نوشتن برنامه گواهی در www.cod.edu/academics/programs/english/.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de