جدید مرگ و میر آمار منتشر شده در این هفته توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان می دهد که تعداد زیادی از آمریکایی ها که مرده اند از COVID-19 به طور قابل توجهی بالاتر از تایید بالغ بر گزارش مقامات بهداشت عمومی و کلرادو از این قاعده مستثنی است.

به روز شده دولت در سطح, مرگ, شمارش منتشر شد مارس 28 توسط CDC مرکز ملی آمار بهداشت نشان می دهد که کلرادو است گزارش هفتگی تعداد مرگ و میر بسیار بیش از سال های گذشته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بدتر شده است. هنگامی که در مقایسه با پنج سال گذشته به طور متوسط دولت گزارش داد حدود 650 “بیش از حد” مرگ و میر بین 1 مارس و آوریل 11 — است که 650 مرگ و میر بیشتر از انتظار می رود در این دوره — و در مورد 905 بیش از حد مرگ و میر بین تاریخ 1 فوریه و مارس 11.

در حالی که NCHS ارقام شامل مرگ و میر ناشی از همه علل و نه فقط COVID-19 اندازه سنبله نشان می دهد که این ویروس در حقیقت مرگ و میر ممکن است بالاتر از آنچه قبلا گزارش شده است. از امروز, مارس 29 دولت تاریخ رسمی-از-مرگ داده ها نشان می دهد 429 تایید مرگ از COVID-19 روز و یا قبل از آوریل 11.

کلرادو گزارش اول تایید موارد COVID-19 در 5 مارس و دولت برای اولین بار تایید کرد COVID-19 مرگ رخ داده در مارس 9, با توجه به داده ها از گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست است. اما پس از آن مدل سازی نشان داده است که این ویروس در حال حاضر در کلرادو به عنوان اواسط ماه ژانویه مقامات بهداشت گفت: در اوایل این ماه.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

مقامات تخمین می زنند که تعداد واقعی Coloradans که قرارداد این ویروس به اندازه هفت برابر بالاتر از خود را تایید کرد, مورد تعداد, که در حال حاضر در 14,316. رسمی مرگ و میر دستخوش نوسانات گاه به گاه با توجه به عقب مانده و ناسازگار اطلاعات از جمله علاوه بر این از حدود 130 مرگ و میر در هفته گذشته به دولت اضافه شده و “احتمال” مرگ و میر به دفعات مشاهده شده است. اما جدید NCHS داده ها را افزایش می دهد احتمال این که دولت را تجربه کرده است صدها نفر از اضافی COVID-مرگ و میر ناشی از آن نشده است مثبت شناسایی شده به عنوان چنین.

تعدادی از عوامل می تواند تا حدی حساب برای این شکاف از رشد جمعیت به یک مرگبارتر از میانگین فصل آنفولانزا — در حالی که دیگران از جمله احتمال کاهش ترافیک مرگ و میر می تواند جبران افزایش می دهد. اما کلرادو افزایش سازگار با داده های ملی نشان می دهد که افزایش تعداد مرگ و میر بیش از حد به عنوان coronavirus شروع به گسترش در سراسر کشور در اوایل ماه مارس و نشان می دهد به مراتب بالاتر از تلفات رسمی COVID-19 مرگ, شمارش نشان می دهد. ملی بیش از حد مرگ و میر از طریق آوریل 4 بودند تقریبا دو برابر 8,128 گزارش COVID-19 مرگ و میر از طریق همان تاریخ با توجه به واشنگتن پست تجزیه و تحلیل.

این NCHS اطلاعات برجسته ادامه داد: عدم اطمینان در مورد گسترش این رمان coronavirus و این بیماری باعث می شود در انسان که هر دو از دانشمندان هنوز هم به طور کامل درک. با گزارش مرگ و میر به طور مشابه افزایش به مراتب بالاتر از سطح نرمال در کشور در سراسر جهان این بیش از حد-مرگ چهره های برطرف کردن هر گونه مفهوم است که این ویروس تاثیر قابل مقایسه است که از آنفلوآنزای فصلی به عنوان برخی از محافظه کار منتقدان استدلال کرده اند.

چون اطلاعات مرگ و میر از NCHS فاصله چند هفته, مارس 11 اخیر تاریخ که از طریق آن کامل مرگ, شمارش در دسترس هستند. بیش از 1000 Coloradans کردهاند بین 5 آوریل و مارس 11, ساخت آن را دولت مرگبارترین هفته در شش سال گذشته — و با توجه به جمعیت روند شاید در تاریخ آن است. وزارت امور خارجه داده ها و مدل سازی از کلرادو دانشکده بهداشت نشان می دهد که هفته تقریبا زمانی که موج فعلی عفونت به اوج خود رسید هر چند کارشناسان هشدار می دهند که عفونت و مرگ و میر می تواند سنبله دوباره اگر اجتماعی-فاصله نرخ حفظ نمی شوند در هفته های آینده و ماه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de