حومه سه نفر ایجاد شده خود را بازی تلویزیون نشان می دهد قبل از هر کسی که تا به حال شنیده COVID-19 یا اقامت در خانه, اما زمان خود را نمی تواند بیشتر دارای نعمت غیر مترقبه. “جف, در خانه, بازی نشان می دهد” ویژگی های کمدین و کوه چشم انداز بومی جف راجرز میزبانی اعضای خانواده رقابت در چالش های حواس پرت برای شانس برای برنده شدن پول جایزه و یا یک تکه آشغال از “جف گاراژ.” همه بدون ترک خانه های خود.

شرکت سازندگان باب Maraist, 57, از Grayslake که کار بر روی فیلم های مستند مانند “آمریکا بالا” را به دست آورده او چهار جایزه امی و همکار دیرین باب Kopach, 56, از المهرست که تصور این ایده برای نشان دادن آن می گویند نمی تواند بیشتر مربوطه در دورانی که بسیاری از خانواده ها در خانه گیر کرده. و راجرز, 51, شده است, prepping برای بازی خود را نشان دهد و وظایف خود را از دوران کودکی به عنوان 10 11 فرزند رابرت و مارگارت راجرز.

                                                                                                                                                                                                                       

“پدر من ساخته شده است یک بازی از همه چیز فقط به کارهای انجام شده می گوید:” راجرز یک سال 1986 فارغ التحصیل از سنت بیاتور دبیرستان در آرلینگتون ارتفاعات است. “چه کسی می تواند به تمیز کردن اتاق خود را ؟ که می توانید انتخاب کنید به اکثر علف های هرز را؟”

خود را نشان می دهد که برای اولین بار در 8 بعد از ظهر امروز در BYUtv شبکه و جریان های رایگان در byutv.org با استفاده از ساده آیتم های خانگی به بداهه نوازی و خواستار بینندگان سعی کنید چالش ها در خانه و ارسال ایده ها و ویدئوها از بازی ها ممکن است.

“یکی از شخصیت های نمایش خود خانه” Maraist می گوید. این مصاحبه نشان می دهد ده ها تن از خانواده ها قبل از فیلمبرداری 10 قسمت با خانواده ها در Naperville Grayslake کری کریستال دریاچه شیکاگو و حومه.

در یک بازی به نام تلنگر ‘ N پرواز حبوبات شرکت کنندگان با استفاده از یک قاشق برای راه اندازی حبوبات قطعه را در یک کاسه شیر.

“درخواست خود را اجازه پدر و مادر در غیر این صورت ما آن را “پایه برای سه روز” راجرز می گوید.

                                                                                                                                                                                                                       

“خانواده به شکل یک تیم برای به انجام رساندن هدف” Kopach می گوید. “ما همیشه بحث در مورد چگونه خانواده ها باید با هم بازی. این پیام است که همیشه از بازی با آن لذت ببرید با هم.”

یک Naperville خانواده است که یک بدمینتون مجموعه خود را با استفاده از راکت برای پرتاب توپ از جوراب به یک سبد لباس های شسته شده. یک بازی بزرگسالان و کودکان و نوجوانان در تلاش برای ساخت یک 3-پا برج از قوطی در آشپزخانه خود را در کمتر از یک دقیقه.

“قسمت اول واقعا می گوید یک داستان در مورد یک خانواده است که مقدار زیادی برای جامعه خود می گوید:” راجرز که باعث می شود یک ارتباط شخصی با اعضای خانواده. او لذت می برد یک پسر جوان که به اتهام نان در یک مسابقه رله برای ایجاد و ارائه یک ساندویچ است. مادر بزرگ شد و فریاد “یا علی! برو! برو!” اما پسر در سرعت خود را.

“او جالبترین چیزی که من دیده ام در خارج از یک فیلم با راک” راجر می گوید.

خانواده می تواند به نفع خود پول نقد و — اگر آنها را انتخاب کنید و کلید باز می شود که جایزه ون — جوایز به ارزش $2,500. اگر آنها از دست دادن آنها دریافت یک جایزه از راجرز گاراژ.

                                                                                                                                                                                                                       

“من اعتقاد دارم وجود دارد شکسته لامپ. وجود دارد در سمت چپ کفش های قدیمی چپ کفش سیب زمینی درهم شکننده می گوید:” راجرز که در شیکاگو زندگی می کند. “وجود دارد یک کریستال, فریزبی یک ایده بود که جلوتر از زمان خود و تقریبا هنوز هم است.”

راجرز های honed تریک مهارت در دومین مرحله شهرستان که در آن او کار می کرد در کنار, Stephen Colbert, Steve Carell, Amy Sedaris و تینا فی و دوم-جوانترین مرحله اصلی استخدام همیشه پشت یک جوان John Belushi.

“گری مهم ترین چیز است. جف واقعا لذت می برد مردم” Maraist می گوید.

“هنگامی که شما با داشتن سرگرم کننده با مردم آنها در شوخی می گوید:” راجرز که هرگز باعث سرگرم کننده از اعضای خانواده است. “شما می خواهید به بازی گرفتن. شما نمی توانید بازی گرفتن اگر شما در حال تلاش برای باقلا آنها با توپ است. باید آن را امن است. باید آن را سرگرم کننده است.”

برنده یا از دست دادن خانواده های خنده.

“تمرکز من همواره در واقعی مردم آشنا شدن خانواده ها می گوید:” Maraist که حتی جاسازی شده خود را در یکی از خانه و خانواده خود را برای یک فیلم مستند است.

“شما فقط آن تعبیه چیز برای رایگان اجاره” quips به راجرز.

راجرز پدر یک پاکت فروشنده درگذشت 21 آوریل در سن 91 از عوارض ناشی از COVID-19 اما راجرز مامان و بسیاری از خواهر و برادر خود را هنوز هم در حومه زندگی می کنند.

“ما در پست های اجتماعی ما تضمین شده حداقل 11 راجرز” Kopach می گوید که می گوید بینندگان می توانید با استفاده از #homegameshow و @JeffsHomemade برای برقراری ارتباط در توییتر و ایمیل ایده ها و ویدئوها به bmur2wvp@gmail.com. نشان می دهد که تولید جهانی مشاهده محصولات که تاسیس شد Maraist و اجرا می شود به مدت 26 دقیقه و بدون تبلیغات.

“ما چیزی است که کمک خواهد کرد که از بین بردن استرس” Marist می گوید. “اگر فقط برای یک لحظه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de