رانچو کوکامونگا (CBSLA) — دادستان فدرال در نیویورک روز دوشنبه گفت که یک جفت از Inland Empire مردان اتهام تلاش برای فریب خریداران را به خرید میلیون ها دلار در محافظ تجهیزات پزشکی است که آنها نه در واقع.

با توجه به دادستان 62 ساله دونالد لی آلن از رودخانه و 37 ساله مانوئل Revolorio از رانچو کوکامونگا گفته می شود که طراحان پشت این طرح است.

دادستان ادعا جفت ادعا کرد که یک مصداق از تجهیزات حفاظت فردی از جمله ماسک های پزشکی که آنها در واقع نه به خود.

محققان همچنین ادعا شده که مردان راه اندازی یک وب سایت برای شرکت خود را با اطلاعات نادرست و دروغ در مورد تجربه خود اعتبار و موجودی.

فدرال شکایت ادعا شده که این متهمان shrink-wrapped خالی جعبه این ادعا که پر از ماسک و ارسال تصاویر از ماسک دیگر که آنها خود را ندارد.

دادستان اتهام این دو نفر سعی کردم و موفق به دریافت یک خریدار به سیم آنها را بیش از 4 میلیون دلار و گرفتار شده بودند زمانی که آنها با ارسال این تصاویر به یک عامل مخفی.

“در زمانی که ما باید با هم برای کمک به یکدیگر و حمایت از ما مراقبت های بهداشتی حرفه ای که در حال کار قهرمانانه برای نجات زندگی دونالد آلن و مانوئل Revolorio گفته تصمیم به استفاده از COVID-19 همه گیر خود را برای نفع شخصی” نماینده ویژه-در-شارژ Jonathan لارسن در بیانیه ای گفت.

پشت در مارس 17, CBS Los Angeles, دستگیر تصویری از عوامل با اداره فدرال تحقیقات یورش یک رانچو کوکامونگا صفحه اصلی در ارتباط با این مورد.

دادستان گفت که هر کسی با اطلاعات در مورد تقلب و احتکار و یا قیمت درآوردن مرتبط با این بیماری همه گیر باید گزارش آن را به مرکز ملی فاجعه تقلب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im