لس آنجلس (CBSLA) — شهر لس آنجلس وکیل مایک Feuer گفت: او ثبت شکایات کیفری در برابر 60 کسب و کار عامل در نقض این شهر را امن تر در خانه سفارش در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

“همه ما سخت کار به سرعت گسترش COVID-19 می تواند حیف و میل اگر کسب و کار نقض قوانین و باز زودرس” Feuer گفت. “البته همه ما می خواهم به بازگشت به کار و بازگشت به روال ما و من بسیار دلسوز با کسب و کار است که در حال تلاش بسیار در حال حاضر.”

برخی از کسب و کار اجازه داده شد به بازگشایی جمعه در این شهرستان از جمله گل فروشی ها و کتابفروشی ها اما کسب و کارهای دیگر مانند سالن های ورزشگاه و کسب و کار — کارگردانی شد بسته باقی می ماند با توجه به ضرورت تماس نزدیک در این نوع از کسب و کار.

مرتبط با: پلیس لس آنجلس گزارش 108 کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از همه گیری آغاز شد 49 بهبود

Feuer گفت که سریعترین راه برای رسیدن به نقطه ای که در آن کسب و کار می تواند بازگشایی این است که به پیروی از قوانین در حال حاضر در محل.

“من ادامه خواهد داد به مراقب باشند در اجرای امن تر در صفحه اصلی به منظور حصول اطمینان از که غیر ضروری کسب و کار باز تنها پس از ما کارشناسان بهداشت می گویند آن را بی خطر به انجام,” او گفت:.

60 کسب و کار عبارتند از توتون و تنباکو, فروشگاه, ورزشگاه, سالن های زیبایی, فروشگاه های عرضه و شستن ماشین. یک لیست کامل از کسب و کار ذکر شده توسط دادستان شهرستان را می توان یافت آنلاین.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de