لس آنجلس (CBSLA) — مرکز شهر لس آنجلس, هتل, توقیف توسط coronavirus همه گیر باز کرده است یک بار دیگر — این بار به عنوان یک 11-طبقه 460-اتاق موقت پناهگاه بی خانمان.

این بزرگترین و بلند پروازانه ترین حرکت در عین حال به افرادی که دچار بی خانمانی کردن خیابان ها با قرار دادن یک هتل بزرگ فقط بلوک از Skid Row به استفاده از مسکن شهرستان را بیشتر آسیب پذیر است.

نجات ارتش که نظارت بر خدمات بهداشت روانی و اعتیاد در هتل, تصویری منتشر شده نمایش امکانات رفاهی است.

“آن را می دهد آنها را به یک فرصت را در یک مکان راحت کردن خیابان ها از عناصر” عمده Osei استوارت, حادثه, فرمانده گفت. “آن را می دهد آنها را به مواد غذایی به خوردن سه وعده غذا در روز.”

این برنامه را برای 90 روز و ارائه مورد مدیریت به آن قرار دارد اما این سوال باقی می ماند چه اتفاقی می افتد هنگامی که برنامه به پایان می رسد.

“من آرزو می کنم من می توانم بگویم که آینده” استوارت گفت. “من می دانم که ما در حال رفتن به بهترین تلاش را به مردم واقع شده است.”

مرتبط با: 162 شهرستان لا کسب و کار نقض دستورات بهداشتی را بیش از آخر هفته مقامات می گویند

لس آنجلس بی خانمان خدمات سازمان گفت: امید است که پروژه Roomkey خواهد بود یک سکوی پرتاب برای ارائه خدمات در حال انجام است که نگه داشتن مردم از خیابانها ،

“ما ارائه دهندگان خدمات در هر سایت” احمد چپمن گفت. “بحث ما به آنها ارائه آنها مسکن ناوبری و سایر خدمات حمایتی به اطمینان حاصل شود که هنگامی که وقت خود را در هتل به پایان می رسد, ما قادر به خروج هر یک از این دوستان به یک برنامه است.”

شهرستان تنظیم یک هدف تامین 15,000 متل و هتل, اما از چند هفته به این پروژه تنها 1,800 مردم قرار دارد به عنوان صدها نفر از هتل ها خالی باقی می ماند.

“همه در LAHSA این شهرستان و شهرستان که درگیر در این برنامه در حال کار در سراسر ساعت و به همان سرعتی که آنها می توانید به عنوان بسیاری از اتاق های هتل تحت قرارداد به عنوان امکان پذیر است.”

دولت فدرال بودجه اکثر این برنامه با دولت و بودجه شهرستان را پوشش تعادل باقی مانده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de