لس آنجلس (CBSLA) — در حالی که بسیاری از مردم نگران دراز مدت اثرات اقتصادی coronavirus همه گیر برخی از اقتصاددانان گفت: گزاف گویی ممکن است سریعتر از حد انتظار است.

اقتصاددان کریس Thornberg دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید استاد و از بنیانگذاران محلی شرکت تحقیقات Beacon اقتصاد در بر داشت در آخرین تحلیل که نرخ بیکاری در ایالات متحده نزدیک می شود به قبل از همه گیر سطوح در پایان این سال است.

“ما فکر می کنم این خواهد بود که احتمالا یکی از بدترین دوم چهارم تا کنون دیده می شود در ایالات متحده برای رشد, اما احتمالا بهترین سه ماهه برای رشد تا کنون در سه ماهه سوم به عنوان ما به گزاف گویی به شدت.”

“ما در آغاز این سال با نرخ بیکاری تقریبا در سه و نیم درصد در سطح ملی. ما انتظار داریم که ما قصد داریم به پایان سال با نرخ بیکاری در حال اجرا بین چهار و نیم تا پنج درصد است. آره من آن را خوش بینانه به خصوص نسبت به آخرین چرخه کسب و کار,” او گفت:.

با توجه به Thornberg دیگر آمریکایی ها به نظر می رسد به توافق برسند.

“اگر شما نگاهی به آمار از اداره آمار نیروی کار اکثریت قریب به اتفاق این مردمی خود را اعلام کرد که به طور موقت اخراج نه به طور دائم حذف از خود شغل سابق” Thornberg گفت.

او همچنین گفت: در حالی که بسیاری از آمریکایی ها و کسب و کارهای کوچک رنج می برند از نظر مالی نیز وجود دارد بسیاری از مردم صرفه جویی در پول.

“یکی از بهترین شاخص برای ما آمد از مارس درآمد اعداد است که نشان داد نرخ پس انداز شروع به پریدن کرد از هشت درصد بالاتر از 13 درصد است. که بالاترین آن همیشه در تاریخ ثبت شد.”

با توجه به تجزیه و تحلیل پیشرفت در بهداشت و درمان فن آوری به طور چشمگیری کمک به بهبود اقتصادی.

“آنچه ما انتظار داریم این است که بیش از چند ماه آینده دولت های مختلف بهداشت عمومی سازمان باید با مگس کش زدن تیم اگر شما متخصص در حال اجرا در اطراف ردیابی کردن هر گونه موارد به هسته بسیار سریع و مطمئن شوید که آن را نمی کند مانند آتش سوزی گسترش راه آن را در این زمان در اطراف,” او گفت:.

Thornberg گفت: او اذعان دارد ما نه از جنگل کاملا در عین حال وقتی که می آید به ویروس بنابراین میزان خسارت اقتصادی انجام خواهد شد بستگی دارد در چه مدت تعطیلی آخر چگونه سالم اقتصاد بود و از آنچه دولت ما انجام می دهند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de