سن برناردینو (CBSLA) — سن برناردینو کانتی مقامات جمعه اعلام کرد که آنها تا به حال لغو مارس 23 سلامت سفارش نیاز به پوشش صورت اجتماعی فاصله ضروری در کسب و کار و ممنوع تجمعات و کوتاه مدت اجاره در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

هر چند دیگر مورد نیاز محلی به منظور گردهمایی و کوتاه مدت اجاره هنوز هم ممنوع و اجتماعی فاصله ضروری در کسب و کار هنوز هم مورد نیاز تحت این ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

“این شهرستان به شدت خواستار هر کس به ادامه پوشیدن پوشش صورت در عمومی به سرعت گسترش COVID-19 ویروس ها و کسب و کار هنوز هم ممکن است نیاز به پوشش صورت برای مشتریان و کارکنان” هیئت ناظران رئیس کورت Hagman گفت. “اما لغو بهداشت محلی سفارشات و تعویق انداختن به کمتر محدود دستور دولت اجازه خواهد داد که این شهرستان برای بازگشایی کسب و کار با سرعت بیشتری به عنوان فرماندار در ادامه به استراحت استاندارد.”

این شهرستان همچنین اجازه برخی از کسب و کار برای بازگشایی جمعه در رابطه با فرماندار اعلام اوایل این هفته و برنامه ریزی اجازه می دهد تا حتی بیشتر به بازگشایی در هفته آینده.

اعلام این شهرستان گزارش شده 67 موارد جدید و سه بیشتر مرگ و میر مرتبط با رمان coronavirus آوردن countywide مجموع به 2,629 موارد و 111 مرگ و میر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de